Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok valamilyen megmagyará...

Tudnátok valamilyen megmagyarázhatatlan/hihetetlen torténeteket mesélni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez velem történt:


3 éve a barátnőmmel szellemet idéztünk és másnap elütött egy autó. Nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá, habűr nekem gyanús..


Másik:


Egy falubéli lakossal álmodtam egyszer, és mikor felébredtem, az arca lebegett előttem. Nem úgy igazából,hanem nem tudtam kiverni a fejemből. Pár napra rá meghalt az illető.

Nekem persze bűntudatom volt, azért halt meg, mert álmodtam vele.. Ez is elég furcsa volt.

2013. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kossz a válaszokat de nem ilyenekre gondoltam :D
2013. febr. 20. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor milyenekre gondoltál?
2013. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Molyember, avagy a Sliver Bridge leomlása:

A veszteség hatalmas volt, 46 ember vesztette életét a szerencsétlenségben, közülük két személy holttestét pedig soha nem találták meg. Az eset utáni napokban még látni vélték ugyan a helyszínen időnként a Molyembert, azonban ezután soha többé nem tűn föl újból. Hogy a híd összeomlása mennyire írható a lény számlájára, arról megoszlanak a vélemények. Vannak, akik szerint a Molyember a halál hírnöke, és közvetlenül ő okozta az összeomlást, mások azon a véleményen vannak, miszerint csupán hírnökként jelent meg a hídnál, és figyelmeztetni akarta az embereket a közelgő veszélyre. Akárhogy is, a híd leomlásának valódi okát máig vitatják. A legelfogadottabb, és egyben legtöbbször említett feltételezés szerint a híd a túlzott igénybevételtől adta meg magát. Ugyanis későbbi vizsgálatok kimutatták, hogy a hídnak sokkal nehezebb súlyokat kellett elviselnie, mint amilyenre eredetileg tervezték. Így elmondható, hogy végső soron emberi mulasztásról volt szó, amihez még hozzátársult az anyaghiba, és az elégtelen - érts: semmilyen - karbantartás. A hídhoz közel egy emlékművet építtettek a szerencsétlenségben elhunytak tiszteletére. Az emlékhelyen kőbe vésve olvasható mindazok neve, akik jelen voltak a leomlásnál, és nem sikerült élve megúszniuk a történteket.


Ha érdekel készült erről a lényről film is: Megszólít az éjjszaka

2013. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
96%

Megmagyarázhatatlan / hihetetlen történet:


a fiam takarítja a szobáját. Meg vagyok döbbenve.

2013. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!