Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok miért nem tudják...

Az angyalok miért nem tudják legyőzni a démonokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 11:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Menj már orvoshoz,mert csak égeted magad a hülyeségeiddel...

Réged nemis tudták hogy vannak dimenziók,még ma sincs beigazolva tudományilag.És aki ilyeneket mond h megszált a démon az inkább ne kussoltasson senkit:D

2013. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Én veled ellentétben hívő vagyok! Vagy elfogadod a hitem, vagy szállj le rólam!

A másik dolog, régebb nem tudtak igaz a dimenziókról, de ma már tudunk róluk! Mindössze csak az a helyzet, hogy a régi emberek nem tudták elképzelni a dimenziókat, ezért tették istent az égre és a sátánt a pokolba! De ma már tudjuk, hogy nem ott vannak, hanem más dimenziókban lehetnek! Más megoldás nincs! Abban meg nem hiszek, hogy az ufok teremtették az embert!

2013. márc. 5. 17:29
 33/42 anonim válasza:

NEM az ufok teremtették az embert:D Jártál te iskolába? mert ez általános iskola:D

Az élet a földön sejtekből indult..Nem isten baszott egyett az asztalra és lett ember:D

2013. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Nemlesz elfogadva a hited mivel nagy fhaszság...Ezt már az emberek 98% a tudja.Már 1700 ban kezdték sejteni.
2013. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy nem az ufok teremtették a földet és az embert, hanem az isten! Az isten egyébként az ufokat is teremtette! csak nekik más bolygót adott!!!
2013. márc. 5. 21:37
 36/42 anonim válasza:
Akkor isten teremtette az univerzumot?És a több millió fajnak is 1 az istene? Ez még viccnek is rossz,az univerzum a NAGY BUMM hatására jött létre..Olvass utánna,ne azt a szar bibliát olvasd mert abbol nem tanulsz semmit,csak azt éred el hogy senki nemmegy a közeledbe:D,amúgymeg a te hited véget régen tízezrek haltak meg mivel azthitték boszorkány/démon és elégették őket,mikor csak ártatlan emberek voltak..
2013. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Utolsó, a nagy bummra semmi bizonyíték, az egy tudós mese! Míg a biblia leírja a teremtést, biztos a biblia írói azoknak közelében voltak, akik találkoztak angyalokkal és elmesélték az angyalok az írástudóknak a föld teremtését!

Ráadásul az ókor történelmét is elmeséli a biblia!

Valószínű, hogy Isten teremtette ezt a dimenziót, mert ő más diemnzióban élt! Tehát a mi világűrünk nem létezhetett akkor még! És velünk párhuzamosan több élő bolygót is teremthetett isten, ahol laknak az ufok! Az ufok is a mi testvéreink! Mert egy Isten teremtett minket!

2013. márc. 6. 08:28
 38/42 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én nem vagyok keresztény, nekem más vallásom van. Te viszont még a keresztények között is magadat égeted. Egyáltalán nincs még csak fogalmad sem a saját vallásodról. 12 évet jártam református iskolába, csak azért mondom. Ha én a keresztény isten létét akarnám bizonygatni, meg sem kottyannának nekem az itt válaszolók érvei. Olvasd el szerintem még párszor a bibliát, vagy ha nem érted, menj a könyvtárba és vegyél ki hittan könyveket. Gáz, ha az ember a saját vallását VAKON követi, viszont semmit nem tud róla, csak bele nevelték, hogy ez van és kész.


Más dolog: a bibliai történetek lehet, hogy igazságon alapulnak, viszont figyelembe kell venni, hogy mielőtt leírták azokat, addig előfordult, hogy 50-60 évig szájhagyomány útján terjedtek. Így már mindjárt nem is olyan nehéz elhinni őket, ugye? Semmiféle csoda nem történt, csak az emberek színezték ki a dolgokat. Jézus sem úgy gyógyította a vakot, hogy túrhás sarat kent a szemébe, elhiheted. Az ilyen isteni kinyilatkoztatásokra is van magyarázat. Fenntartásokkal kell kezelni az egész bibliát. Manapság a vallásosok szeretik a belemagyarázás módszerét használni... kivéve te, kérdező. Te nem jutottál el arra a szintre, megragadtál az ókori vallásosok szintjén.


Egyébként: mi a véleményed a sok boszorkányüldözésről, keresztes háborúról, pogányüldözésről, amik elképzelhetetlen mennyiségű emberáldozatot követeltek? Ráadásul ártatlan embereket! Hitler ezekhez képest sehol nem volt! A valaha létezett legvéresszájúbb vallást követed.

2013. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#38 Nem a vallással van baj, hanem a vallást tanítókkal. Ezért történhetet meg ami. Ha utánnaolvasol a kommunizmusnak, azaz hogy konkrétan hogyan is kellett volna lezajlania, akkor rájössz, hogy nem is olyan rosz államforma lehetett volna. Viszont azzá tették ami volt.


A kérdezőnek: Nem értelek, és nem értem a kérdést. Azt írod a démonok rosszak?

Avagy le-e tudják győzni az angyalokat. Először is, légy tisztában azzal, kik is a démonok. És ne a bibliát vedd elő. Ha emlékezetem nem csal, ott sehol sincs benne démon (bár régen olvastam) helyette az ördög szó szerepel.

Az ördög, és a démon, nem ugyanaz.

A démonok teljesen más síkon, más dimenzióban élnek, mint az emberek, és máson mint az ördögök, angyalok.

Egyetlen közös bennük, ez pedig a Föld. A démonokat nem érdeklik az emberek, sem a lelkeik, sem az életü. Őket csak a Föld érdekli

2013. márc. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Előző: úgy gondolom én sem írtam le konkrétan egyik vallást sem, hogy rossz.


Egyébként egy félreértést ha eloszlathatok: a bibliában egy darab ördög van, nem ördögök. Az az ördög pedig távolról sem egyenlő a bibliai értelemben vett sátánnal, mert előttem már keverték egy páran.

2013. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!