Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpírizmusról van valakinek...

A vámpírizmusról van valakinek valami jó könyve, ötlete hol tudnék kutakodni utána? Esetleg saját kutatás? Nagyon érdekel a téma. Neten nagyon kevés minden van fennt. Köszi.

Figyelt kérdés
Hülyék kíméljenek!

2013. febr. 26. 08:01
1 2
 11/20 Zenon ***** válasza:
73%

Ok, van egy sztori, ami úgymond tudományos.

Leszögezném, csak azért mondható el róla ez a jelző,

mert egy osztrák katonaorvos jegyezte le.Egy megtörtént

sztori a szerbiai Medvedában.Egy bizonyos Johannes Flückinger nevű orvos.Állítólag egy Arnold Paole nevű férfi arról panaszkodott a helybélieknek, hogy egy vámpír zaklatja.Kicsivel később meghalt egy balesetben.Leesett a lóról, kitörte a nyakát. Eltemetették, majd kicsivel később visszatért, elkezdte tizedelni az embereket.Kiásták a sírját, megkarózták, vége.Ennyi. Egy könyvben olvastam anno.A címét nem tudom már, de van angol nyelvű cikk a neten.

2013. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Zenon ***** válasza:

[link]

Ez az egyik cikk róla.

2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Zenon ***** válasza:
2013. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Zenon ***** válasza:

Ha a tudományos igazság érdekel, akkor még annyit, hogy van

egy betegség, ami olyan tüneteket produkál, mint a

vámpírság.A neve ,,porfíria" Itt egy ide illő cikk:


[link]

2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
És gondolom a vége nem ment volna fölösleges szöveg nélkül... hagy döntsem már el mi érdekel. Köszi
2013. febr. 27. 08:19
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikkeket!!!
2013. febr. 27. 08:22
 17/20 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani két könyvet. Az egyik Markus Heitz- Vámpírok! Vámpírok! A másik pedig a Biblio Vampiro.
2013. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gialia válasza:
ha érdekel a téma a vámpírnaplókból nagyon sokat lehet megtudni bár nem tudom hogy ebből mennyi igaz az indavideó.hu n találod online nem is kell letölteni tényleg érdemes nézni mert nagyon sok minden van benne pl az ősi vámpírokról a világ első vámpírjáról a családjukról a működésükről emellett vannak benne boszik vérfarkasok hibridek hasonmások és egyebek ja és a sok információ mellett jó film is
2013. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"ha érdekel a téma a vámpírnaplókból nagyon sokat lehet megtudni bár nem tudom hogy ebből mennyi igaz"


Semennyi. Hidd csak el. Nem azért vetítik mert igaz, hanem azért, mert egy csomó embernek jó pénzt hoz a konyhára.

2013. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én tudom, miről szól. Arról, hogy megvédd magad az ilyen idióta kommentektől például és visszavezesd a negatív energiákat, senkinek ne engedd, hogy leszívja az energiád.
2017. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!