Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szóval mi a helyzet a fekete...

Szóval mi a helyzet a fekete szemű emberekkel?

Figyelt kérdés

...mármint akinek az egész szemük fekete, semmi pupilla, semmi írisz, semmi cicó. Azt hallottam róluk, néha bekopognak emberekhez és kérik, hogy engedjék be őket.

Ez nagyon érdekesen hangzik. elsősorban ilyen emberek(?) hozzászólását várom, de mindenféle véleményt szívesen fogadok.


Nem lehet, hogy vámpírok?



2013. febr. 26. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A démon kér engedélyt,hogy bejöhessen (legalábbis az odaátban így van).
2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
De biztos csak palacsintát akar ő is sütni.
2013. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Be szoktam kopogni emberekhez és megdöbbenve tapasztalom,hogy mások is! Szemszíntől függetlenül. Felháborító.


Afeketeszemű

2013. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A vámpírok nem kopognak, hanem megjelennek, de csak akkor léphetnek be, ha behívod őket. A szemük szokott lenni fekete, piros, vagy esetleg más színű.


Szerintem egy démon nem fog fekete szemű emberként megjelenni az ajtódban, bekopogni, és megkérdezni, hogy "Szia! Bejöhetek? Tudod, szeretnélek az őrületbe kergetni, szeretném ha félnél, aztán megöllek. Beengedsz?"

Náluk nincs olyan, hogy ajtó meg fal..

Legalábbis én így tudom:)


De nagyon érdekes, amit most így feldobtál témaként.


Te hiszel a vámpírokban?

2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
én fekete szemű vagyok. igazából nem létezik fekete szem, csak nagyon-nagyon sötét barna. ha belevilágitasz a szemembe erős fénnyel és közelről nézed a szemem, láthatod, hogy sötét barna. annyira sötétek a szemeim, hogy nem látni normálisan a pupilláimat és ez néha idegesitő. sehová nem szoktam bekopogtatni, reptoid sem vagyok, csak egyszerűen sötétek a szemeim.
2013. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Emberek, mint mi. Ezt nem lehet ragozni.
2013. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ember akit megszállt egy démon.
2013. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Lilith1994 ***** válasza:
59%
Nem lehet tudni hogy ők tulajdon képen mik. Lehetnek akár démonok is. A megszálltság is helytálló lehet. Külön fajták is lehetnek mint az árnyékemberek, de akár vámpírok is lehetnek. Annyit lehet tudni, hogy biztosan fekete a szemük. Gyakran jelennek meg gyermeki alakban mert akkor az emberek talán meg szánják őket, van hogy csak egy pohár vízért akarnak be menni. Ha nem nyitsz ajtót akkor agresszívabbak, és egész éjszaka nem hagynak békén. Aki be engedte őket, nos ők már nem beszélhetnek róla hogy mi történt velük, mert tudtommal nem volt még olyan szemtanú aki túl élte volna a beengedést. Szomszédok általában nem érzékelnek belőle semmit.
2013. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

13:54

Gondolom más ember ezzel nincs tisztában?

Ez a fekete szemű: http://www.youtube.com/watch?v=tCBqfNdr_GA

2013. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Még valaki beír azzal, h fekete szemű, olyan kíméletlenül lepontozom, h csak úgy surrogni fog a keyboard!

Direkt írtam, h nincs se pupilla, se semmi - hogy a fekete szemű átlagos emberi lények NE írjanak ide! (nincs átlagosabb és unalmasabb ember azoknál, akiknek fekete, vagyis sötétbarna szeme van. Nekem nincs is ilyen barátom, de a családban sem akad ilyen.)


Na szóval én is vámpírokra gyanakszom.

Mi lenne, ha beengednénk egy ilyet? Mi történne? kiszívná a vérem? Kicserélné a macskaalmot?

2013. febr. 27. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!