Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban van ördög üzés?

Valóban van ördög üzés?

Figyelt kérdés

Olyat hallotam hogy állítólag a pápa is üzött ördögöket, ez igaz lenne?

( Nem tudom melyik pápa )



2013. márc. 9. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állítólag igaz,van egy "Ördögűzés Emily Rose üdvéért" című film ami megtörtént események alapján készült.
2013. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
racinger aki mostanában mondott le aki a pápa volt,hitlerjugend tagja volt ez dokumentumokkal bizonyitott adatok tények..ha elhiszed az ördögös baromságokat akkor hinned kell a tündérekben,trollokban,törpékben is..dokumentum van róla?de nem vatikani mese,hiteles független megfigyelöktöl?nincs sem ördög sem isten meseország van...
2013. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:56

Nem vagyok keresztény, de tisztelem mások vallását, akármilyen véleménnyel vagyok róla. Kulturált ember így tesz.


Kérdező: hazánkban két ember foglalkozik ördögűzéssel. Egyházi gimnáziumba járattak a szüleim (sajnos), a hittantanárnőm mesélt dolgokat. Egyébként egy 28 éves tök jó fej nő volt. Az egyik ilyen ördögűzéssel is foglalkozó ember volt az egyik tanára az egyetemen, mikor teológiát tanult. Mesélte, hogy a vatikánban van ilyen képzés, igen, jól értelmezed, ördögűzés képzés. Bár elég komoly előfeltételei vannak, hogy jelentkezhess rá.


Létezik egy máig azonosítatlan elmebetegség, amit az orvostudomány konkrétan sehogy nem tud gyógyítani. Ezt hívják ördögi megszállottságnak. Persze 90%-ban valami másról van szó, mikor azt hiszik hogy valakit megszállt az ördög, de ritkán előfordulhat ilyen is. Erre van az ördögűzés. Szakszóval talán sokkterápiaként lenetne nevezni. Tényleg használ. Egy ördögűzésen jelen is volt, azt nem mondhatta el, hogy hogy zajlik, annyit mondott, hogy elég kegyetlen, de nem olyan, mint a filmekben.


Ennél többet senki nem tud mondani, kivéve ha egy ördögűzővel beszélsz. Remélem segítettem.

2013. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

16:45 elég hasznos volt amit írtál köszi

Várom a további válaszokat is

2013. márc. 9. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Van ördög űzés. A keresztény egyház, képez ördög űzőket.
2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tetszenek a válaszok pedig én személy szerint nem hiszek bene.

Sem az istenben sem az ördögben de a manókban és szellemekben se, érdekesnek tartom az egyház müködését, de valamit nagyon jól csinál ha már több ezer éve fent áll ( igaz régeben megölték akik nem követék öket ) de hogy még ma is ilyen hatalomal rendelkeznek elgondolkodtató.

Én jobban eltudom képzelni hogy vannak földönkívüli lények mint az isten, abban kételkedek hogy jártak e itt is.

Gyerek koromban féltem a szellemektöl, és valòban ott is voltak a "fejemben" nagyon sokáig, de mi után rájöttem hogy nincsenek és érdekes mòdon soha többet nem láttam öket :)

Ez a hit és a félelem, ölhet is gyógyíthat is.

Ha hiszel erösen vagy fanatikusan abban hogy a büdös bogár kigyogyìthat a rákból meg is fogsz gyogyulni.

Ez a HIT csodálatos dolgokra képes csak a hit párosult istenel és az egyházal pedig nem igaz ha erösen hiszel akár miben annak tényleg gyógyìtò ereje van.

Vagy ellenkezö esetben a félelem, az is HIT mivel hisznek benne és egy idö után az ember bele örül söt bele is halhat a félelembe.

És persze ha egy hívö meg gyogyul azt mondják az Isten csinálta, pedig csak a hit.

Ha egy alvás paralizisos meghal azt mondják a szellem csinálta, pedig csak a hit.

2013. márc. 9. 20:00
 7/12 anonim válasza:
2013. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
2013. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 20:00


Az alvásparalízist ne keverd ide, az más dolog. Rosszabb a legszörnyűbb rémálomnál is, viszont biológiai okai vannak, a hithez semmi köze. Ezt onnan tudom, hogy nekem is volt már. Meghalni mondjuk nem tudom, hogy meg lehet-e benne.


Egyébként ez a hites dolog tényleg igaz. Az agykontrollról szóló könyvek ezt bővebben kitárgyalják, továbbá ajánlom a témában az Az energiamező c. könyvet, az a kvantumfizika törvényei alapján magyarázza meg.

2013. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Chello válasza:

Hűű... itt lealázom magamat egy kicsit. (unatkozok)


Ha az ördög tételezzük fel valóban az aminek a biblia állítja akkor az ember hozzá képest nevetségesen kevés.

Azaz állítás tehát, hogy az ember elkergeti az ördögöt valahonnan, úgy lenne lehetséges, ha nem a saját hatalmát használná ehez. Mivel azonban a biblia állítása szerint (és jelen tudomásom szerint az ördög a bibliába szerepel)

tehát az állítás az, hogy az ember kezelésében nincsen ekkora hatalom. Továbbá a biblia állítása szerint Az egyetlen és általános hatalom gyakorlója Isten aki nem hozott létre varázsigéket, rajzokat sem egyéb mágikus dolgokat ilyen célokra.

Szintén a biblia állítása miszerint az ember lelkét egyedül az istennel szoros lelki közösség helyreállítása azáltal a kapott kegyelem mentheti meg.


Másfelől, ha egy epilepsziás rohamot kapott ember vergődik a földön, habzik a szája és mindehez az 1200-as éveket írjuk ahol a közemberek döntő többsége szűk látókörű és tájékozatlan könnyen kitalálható, hogy ezt a megmagyarázatlan eseményt valamihez kötni kell és valamit tenni kell ellene.


Valamint, hogy én is higgyek valamiben offolok ezzel:


Olvastam, hogy az Sr71 volt sokáig a leggyorsabb magaslégköri vadászbombázó, de üzemeltetése költséges volt és sok balesetet okozott. Hírlik egy projekt aminek ez is része volt célja pedig ütőképes légi támadóeszközök kifejlesztése. Az 51-es körzet példának okáért repülőgépfejlesztési terület. Vannak dokumentumok az úgynevezett Bell harang kisérlletekről miszerint létre lehet hozni olyan eszközt , amely működése közben súlyának jelentős részét (akár 90%-át elveszíti)

Már a világháború idejében voltak működő repülő "Bell harang"-ra hasonlító szerkezetek.

2013. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!