Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a vámpírokban? Valóban...

Hisztek a vámpírokban? Valóban léteztek/léteznek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok cikket, irományt meg egyéb más dolgot olvastam, és hát nagyon megfogott a téma, és érdekelne, hogy szerintetek léteznek-e?

Na, aki komolyon gondolja, vagy úgy érzi, hogy vámpír, vagy valóban az, akkor írjon, mert jó lenne valakivel elbeszélgetni az ilyenekről..:)

Csak normális válaszokat várok!:) Köszi!


2013. jan. 12. 16:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Én a rézfaszú bagolyban hiszek.
2013. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
kisfiam, sok volt a gaz amit szívtál, nem gondolod????
2013. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
"kislány" vagyok, és nem, nem szívok:)
2013. jan. 12. 17:12
 4/32 A kérdező kommentje:

Különben miért baj, ha az embert érdekli az ilyen dolog? Miért kell mindenkit elítélni vagy beszólni neki?

Komolyan, hová jutunk..-.-

2013. jan. 12. 17:13
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem szeretem felfedni a kilétem... de én vámpír vagyok. Erdély északkeleti részén, egy kis faluban születtem, az erdő mellett, már nem is emlékszem pontosan, 138-139 évvel ezelőtt (szóval még egész fiatal vagyok). Szegény családban nőttem fel, gyakran nem jutott vér, csak céklalé. Amikor így ki vagyok éheztetve, mindig elviselhetetlen émelygést érzek a gyomromban, de érdekes, hogy a vámpírgyomor nem korog. Sokan próbálják elhitetni, hogy vámpírok nem léteznek (félnek, strucc-módszer: "ha nem veszek róla tudomást, nincs is"), az emberek többsége nem is hiszi, de addig jó nekünk, legalább nem zargatnak. Elég bajunk van a vérellátással így is. A sok cigis, piás, drogos vér megfekszi a gyomrunkat, napokig tud sajogni egy-egy kisebb táplálkozás után. No, nem szaporítom a szót, ennyi infó bőven elég.

U.i.: ha néha tudnál küldeni pár fiola vért, keress meg kérlek.

U.i.2: ja és nem csillogunk a napfényben, mint abban a Twilight micsodában... azt is csak a megtévesztés, elbizonytalanítás miatt találták ki.

2013. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
56%

ilyen vilagi hulyeket.xdd

ugy utolso ritkan hallok ilyen szar osszefuggo szoveged. h lehet mar ilyet kitalalni..xdxd:D

2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Látom, nektek embereknek ez nem megy... Nem tudtok valamit is komolyan venni...-.-
2013. jan. 12. 17:41
 8/32 anonim válasza:
23%
régen biztos léteztek vámpírok :) de ma már kihalnának mivel szűz lányok vérével táplálkoztak :D vagyis én ezt hallottam :) te miket olvastál róluk:) ha gondolod írj privit :) 20/L
2013. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Mit hőbörögsz, itt a vámpírod, beszélgess vele.
2013. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!