Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez, őrangyal,...

Mi lehetett ez, őrangyal, szellem?

Figyelt kérdés

Na szóval. Teljesen átlagos srác vagyok, sosem érdekeltek az ilyen misztikus baromságok, de egyszer. Hát érdemes rólam tudni, hogy rendesen el tudok néha bambulni. Az Andrássy út szélső sávjában akartam átmenni, két parkoló autó között haladtam épp előre a fás gyalog és bicikliút felé. Amikor meghallottam, egy hangot a fejemben. Női hang volt. "vigyázz"persze erre megállok, körbenézek. És egy kistehergépkocsi húz el előttem. Körbenéztem utána is és senki nem figyelt rám mintha mondjuk figyelmeztetés után nézte volna, hogy végülis elütött-e a kocsi. Se a teherautó vezetője nem láthatta, hogy átmenni készülök, sem senki más ott az úton. Viszont ha nem torpanok meg, finoman, de elütött volna, talán úgy, hogy a betonon loccsan a fejem. Gondolkoztam rajta, hogy hát egészen biztosan képzelődtem. De ekkora véletlen egybeesés nem létezik.


Hogy az őrangyalom volt? ilyen választ is hallottam. Sosem hallottam ezt a hangot azelőtt és azóta sem.


2010. máj. 7. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet, hogy valaki más mondta neked az utcáról, mert látta a szitut?

Ha nem, akkor valszeg az őrangyalod volt. Köszönd meg neki, és máskor is figyelj a belső hangra.

2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valóban az őrangyalod lehetett.
2010. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%

A másik éned.

Te is skizo vagy ^^

2010. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
nem az őrangyalod volt.
2010. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudhattam, hogy jön a kocsi.... akkor vettem észre amikor odanéztem
2010. máj. 7. 14:42
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem valaki az utcan mondta, esetleg csak beszelt valaki es nem is ezt mondta, de te felreertetted "vigyazz"-nak. Veletlen az egesz, ilyenek vannak.
2010. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van egy történet amit hallottam nem tudom igaz-e de leírom.

Egy ember elbújt a bokorban,este volt és arra ment egy csaj,utánna pár percel ment egy másik és azt az ember megölte.Ugye börtönbe is kerűlt.A lány aki elsőnek ment el a bokor előtt,bement hozzá a börtönbe és megkérdezte hogy miért nem őt ölte meg.A tettes pedig azt mondta neki:téged hogy öletelek volna meg, mikor 2 feketeruhás nagy darab ember volt melletted.

Ezt barátnőmnek a mamája mesélte,én 1 kicsit megdöbbentem.

2010. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
könnyen lehet, hogy skizo volt a csávó, erre rá is szoktak játszani, hogy enyhítő körülménynek számítson
2010. máj. 8. 08:59
 9/16 A kérdező kommentje:
meg miért ment volna be a második a börtönbe, ez egy baromság
2010. máj. 8. 09:00
 10/16 anonim válasza:

Isten volt az.

Aki hisz Istenben, annak talán ez egyértelmű válasz, mások lehet, h baromságnak találják.

2010. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!