Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki ért a szellemekhez?...

Justfly kérdése:

Valaki ért a szellemekhez? Segítsen valaki kérem szépen!

Figyelt kérdés
Már 2 éve rendszeresen foglalkozok ezotériával,mágiával, visszont a képességeim is fejlődtek vele az érzékelésem is és érzékeny vagyok a szellemek vagy entitások jelen létére. Visszont nem foglalkozok a szellemekkel, de egy szerintem szellem állandóan itt van nállam. Úgy tudok csak elaludni hogy szól a tv és le veszi a rezgéseit és ugy nem zavar, már elegem van hogy nem bírom élvezni a csendet lassan 2 éve, már torkig vagyok a tv-vel is. HA nincs be kapcsolva a tv akkor ő saját maga bekapcsolja és csatornát is vált, mindig valami ezotérikus csatornára rakja, többnyire mocorgás, köhögés, ásítás, enyhén kiáltás,volt mikor bele vert az ágyamba, vagy félre lökte a lábamat mert neki nem tetszik ott, rá ül a lábamra nem foglalkozik vele hogy alszok, mikor jó kedvébe lehet akkor egyből elkezd kopogni,volt olyanis mikor bele üvölt a fülembe. Kommunikálni nem akar, állandóan lézeng, le huzza a paplant mikor alszom és a párnámat is basztatja. Elég nehéz le szerelni mikor piszkálja az orromat, nem tudom kitaszítani erről a síkról csak ha megy a tv. Már nagyon unom ezt... lépkedés, valamikor fel botlik valami tárgyba és vagy felébredek rá vagy direkt ő ébreszt fel engem. Nagyon idegesítő, körübelül meg tudom számolni 2 év alatt a két kezemen hányszor aludtam el tv nélkül... Valaki aki tud valamit kérem szépen segítsen, ez valami nagyon akaratos, és nem tudom de közel van a fizikai síkhoz és hiába veszem fel a rezgéseimet ugyan úgy jön már nem tudok mit csinálni vele hiába szólok hozzá ugy tesz mintha nem is érdekelném mikor alszok meg csak engem basztat.... morog meg minden ez egy igazi súrmó és nagyon ragaszkodik ehez a lakáshoz.
2013. márc. 15. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Menj el pszichológushoz! Ez már káros mánia!
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
UI: Volt olyan idő szak mikor azt hittem télleg saját magam parázok be és gerjesztem ezeket,saját erőmmel... mikor elő jön nagyon át jár a félelem és nem bírok vele, párszor sikerült legyőznöm de mindig ujra és ujra elő jön. ezt nem nevezhetem az én hülyeségemnek mert van mikor teljesen el vagy lazulva és elő bukkan a semmiből fel borít minden nyugalmat a szobában vagy ahol épp van... teljesen kreatív dolgokat talál ki hogy észleljem és féljek tőlje . Mikor elő jön , ez ciklusonként jön általában, van mikor napokig semmi és fesztiválozik hétvégén... általában 11 fele szokott jönni 12 utáán elcsendesedik minden és akkor érzem hogy ahogy eltünt kezd nyugodtá válni a légkör, de 2-3 fele megint eljön és felborít mindent.Tud mozgatni tárgyakat is és szerintem okos is mert mindig valami ujjat kitalál. Van mikor ajtót nyit, csörög, csattog és ki túr az ágyamból ........ -.-"
2013. márc. 15. 21:28
 3/19 aspikami ***** válasza:
70%
igaza van az 1.-nek. Keress fel 1 orvost, ez már beteges.
2013. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti minek írkáltok ide mikor segítséget kértem.. legyetek már kicsit tisztelet tudóak ha már írtok és ha nem tudtok segíteni ne is írjatok ilyesmiket. Bele sem gondoltál a dolgokba kedves utolsó kommentelő, az hogy ha te úgy gondolod lehet nem úgy van, mert te nem fejlődtél ennyit és nem érzékeled, de tudod nem csak az van amit a szem lát. Mit keresel te itt ? Nem jó helyen jársz úgy veszem észre, tapasztalj egy kicsit ebből a világból is ami előtt nagy bátorságodat vennéd és megmered tenni hogy a hülyeséget le írod. Károsabb vagy 'nálla is" komolyan mondom, tudod mi az hogy segítség kérés???????
2013. márc. 15. 22:09
 5/19 aspikami ***** válasza:
És ezen szerinted ki tud segíteni neked? Mert beképzelsz vmit az attól még nincs úgy. Nyugodtan le lehet pontozni ha az örömet szerez. Ez akkor is beteges hiába képzeled h ez 100%-ban igaz.
2013. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjál magadhoz valakit és aludjon veled,de el ne mondd miért.
2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igyál minden este egy nyugtató esti teát és nem fogsz felkelni.Nekem be vált.
2013. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket ! :)
2013. márc. 16. 07:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni, kérdezd meg hogy mit akar, vagy pedig kűld el.
2013. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azt tudom tanácsolni, hogy hívd ki Kovács Magyar András-t ő el tudja üldözni őket
2013. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!