Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt valamilyen téren közöd a...

Volt valamilyen téren közöd a szellemekhez? Tudsz mesélni 1 sztorit ami megtörtént és a szellemekhez van közük?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz bennünk az ne is irjon légyszives.
2010. okt. 17. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szellemidézés- megjelent a dédmamám. Majd bexartam. fehér ruha, láb nem volt látható :S közelített a szobám felé, én meg közelítettem a paplanom alá :)


Elhunyt kiskutyám: sokszor éreztem a jelenlétét,hogy úgy ül le mellém, ahogy ő tette régen, neki dőlt a lábamnak. És lenéztem, nem volt ott senki, még a mostani kutyum sem. Erőteljes érzés volt!


Fürdőszoba: kimentem este, nem kapcsoltam fel a lámpát, csak kezet mostam, és a mosdókagylóból két vörös szem nézett vissza rám. Vizes arccal rohantam a szobámba. :)

2010. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog pár napja történt meg velem. Magam sem tudom, hogy elhiggyem e amit akkor láttam. A munkahelyemen történt. Tudni kell, hogy a melóhelyem régen egy családi ház volt, csak az öreg aki ott élt, meghalt és a felesége kiadta a ház egy részét üzlethelyiségnek. Az egész fel van szerelve kamerákkal. Egyszer a monitorra pillantottam, és egy fekete foltot láttam. Először azt hittem valami bogár tapadt a kamerára, és odamentem, hogy leszedjem. Megkértem a munkatársamat, hogy azért figyelje a monitort. A kamerán nem volt semmi...viszont a monitoron jól látszódott, ahogy a fekete folt szépen körbejárja az egész üzletet. Visszarohantam a munkatársamhoz, és együtt figyeltük. Arra gyanakodtunk, hogy a kamera hibásodott meg, de az lehetetlen, hogy 10 kamera egyszerre hibásodjon meg és vegye fel azt az ember formájú fekete valamit,amint az szépen körbejár a házban. Hozzáteszem, sokszor fordul elő, hogy dolgok csak úgy maguktól leesnek...
2010. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyesmi,mikor meg 12 eves voltam ejjel megebredtem ki akartam menni h igyak 1 kicsi vizet.Azutan visszafekudtem de lepteket hallotam az egesz hazban.Feltem alig mertem megmozdulni de meg kialtani se (nem az h nem tudtam csak annyira feltem h nem mertem) es erre erzem h mintha valami megimogatta volna a kezem erre felszoktem az agyambol es rohantam kifele.
2010. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát én régebben mindig halottam zajokat de már nem foglalkozom velük. Most nyáron viszont felkeltem és kétszer is arra keltem h valaki erőssen fogja a bal vállam, persze olyan álmos voltam h rántottam rajta eggyet és mindkétszer vissza aludtam. Harmadszorra mikor felkeltem ott állt egy elég magas férfi az ajtóm mellett, és hogy mondjam rohadt a feje mert az orra nem volt ott, látszódtak az orr lukak és üres fekete szemei voltak. Egy pillanatra láttam és eltűnt, igazából nem érdekelt aludtam tovább :D És testvérem egyik haverja mesélte h amikor még nem volt itt a házunk akkor erre biciglizett haverjával és ők is látták ezt az embert a telek közepén. Nővérem is mondta h mindig piszkálta... Meg bent ültem az egyik szobába és láttam h valaki elfut a szoba melett, átmentem megkérdezni a testvérem h ő rohangált e és mondta h egy órája meg se mozdult. Meg multkor nagyvécéztem :D és a lábam elé néztem a földre, akkor láttam egy fekete alakot a tükörtől az ablak fele átrohanni de olyan gyorsan h szinte fel se fogtam, és mozgott a függöny miután arra kiment a résre nyitott ablakon :/
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm érdekesek :) Köszi a válaszokat és várok még szivesen többet is.
2010. okt. 21. 19:46
 6/7 Viki233 ***** válasza:
ezektől beparáztam kicsit....de ilyenkor miért nem tesztek semmit h elmenjenek? vagyis elűzni egy hozzáértő személyel.mert lehet h rosszabbak is lesznek ezeknél ha nem tesztek semmit.
2010. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

éjszaka végigsimította a karom egy kéz.

egyszer meg a kazánra mintha rávágtak volna egy nagyot vagy ilyesmi, éjszaka,olyan hangja volt mint mikor egy fémlapot hirtelen meghajlít vki.nem tudom ez mitől lehetett de majd össze sz..rtam magam.

2010. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!