Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 18:16
1 2
 1/13 Tom Benko ***** válasza:
18%
Nem. Tapasztalatom szerint a szellemtörténetek butaság, csalás és félreértések következményei.
2013. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egyet, később rájöttem hogy alvásparalízis volt, ami azóta sajnos többször is volt már.
2013. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
A szellem fogalmát kellene tisztázni és akkor talán kitisztulna a kép. Példának itt egy régi mondá:"Isten szellem de nem minden szellem Isten."
2013. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kérlek írj nemet és életkort.. :)

2013. márc. 20. 19:46
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
@homo ludensz: Na ja, másképpen nem léteznek...
2013. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%
részegen valami szellem mindig hazavisz meg megissza a piámat :S
2013. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 HaruKyra válasza:
Vannak.
2013. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovács kody válasza:
59%

igen én tapasztaltam!


nekem van egy olyan állásom ami a halottak ügyével foglalkozik! én halotti ügyintéző vagyok!

mivel falun lakom így ismerem a falu lakókat, hozzám járnak virágért! a sír koszorúkat, görög koszorúkat stb én csinálom!

a lényeg, hogy tavaly volt egy éve ,h a velem szemben lévő házban a jolika néni meghalt a lényeg, hogy tudom nagyon kényes asszony volt amiben csak tudott mindenbe bele kötött. direkt az ő kérésére csináltam meg a koporsó díszt, fehér, cirmos szegfű orhidea kisérettel. el mentem a nagykerhez virágért és mikor hazajöttem a virágokat vízbe tettem másnap reggel megyek ki az üzletbe és az össze orridea feje le volt törve és a földre esett. nem hittem el azt hittem szívinfarktust kapok! nem találtam rá épp ésszel fogható magyarázatot. a temetés az nap déleőtt 11 kor kezdődött, hát csak a szegfűvel tudtam dolgozni.

mikor jolit le akarták tenni a kiásott helyére a koporsó teljesen fel fordult! sajnos a temetésen nem voltam ott de az ismerősök a temetés után egyből jöttek hozzám panaszolni , hogy a koporsóból ki esett a jolika és azt mesélték, h joli kajra mosolygott mikor ki fordult a koporsóból! nah mind 1 a lényeg , h az nap este be jövök a házba és egy nyomasztó hideg légkör fogott el a két kutyám valamire nagyon morogtak folyamatosan a bejárati ajtóra néztek! hát el jött a joli szelleme és mikor kinéztem az ajtón ,h mi a francért ugatnak a kutyák nem hiszitek el, de a letépet fejű orrideát amit a kukába vágtam az össze a bejárati ajtóm előtt hevert melegítettem a sót és el kelet küldjem jolit mert ezt ő művelte meggyőződésem!!!!!! majd később megjött a joli hozzátartozói és el árultak, hogy utálja az orrideát egyből mindent megértettem!

2013. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: hát ez nagyon fura. bocs hogy ezt mondom, de nem nagyon hihető ez a dolog. de én hiszek a szellemekben, de csak azért mert sok filmet néztem amikbe vannak szellemek. amit te írtál az.. elsőre nem hiszem el. de félig elhiszem..:)
2013. márc. 31. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!