Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzek ellenállhatatlan...

Avalongarden kérdése:

Miért érzek ellenállhatatlan vonzalmat a vámpírok iránt? Pedig a vértől írtózom! Gyermekkorom óta van, mi ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonz a lázadás, a társadalom peremén való élet, a vad közösség, és talán még a valahova tartozás érzése is hiányzik neked.
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nagylzs ***** válasza:
Még jobb kérdés, hogyan tudnál vonzódni valamihez ami nem létezik? Te nem a vámírokhoz vonzódsz, hanem egy illúzióhoz amit elképzeltél.
2013. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A vámpír egy tisztán szexuális szimbólum. Ha lány vagy akkor azért izgat. Ha fiú akkor meg azért.
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek talán igaza van!? Talán lázadok de ez az én koromban már nem bíztos!? (38évesen)Hogy illuzió-e? ez igaz lehet! mert még nem találkoztam "élő" vámpírral.Bár a munkámmal kapcsolatban sok "érdekességet" láttam,de ez régen volt. Otthagytam ezt a munkát mert írtózni kezdtem a vértől! Ez a vonzódásom olyan hogy évekig semmi, utána olyan erősen vágyom rá hogy "Vele" legyek. Na mindegy, valószinű a magány és a meg nem értettség okozza!?
2013. ápr. 4. 17:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de nincs szexuális hiányom.
2013. ápr. 4. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Halott vámpírral már találkoztál?
2013. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kórboncnokként láttam "furcsa" eseteket! De titoktartási esküm kötelez!!
2013. ápr. 4. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan ember, akit vámpír ölt meg?
2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"Talán lázadok de ez az én koromban már nem bíztos!? (38évesen)"


Inkább arra gondoltam, hogy (talán nem is tudatosan) vágysz a lázadásra, vagy a változásra. És ebben a korban ez nem is lenne meglepő. (Én is hasonló korosztály vagyok.)

2013. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen érzek én is.

Szinte minden vámpírról szóló legendát elolvastam, de engem sem a vér vonz, és az "erejük", szerintem korántsem mágikus hatalommal bíró egyedek mint azt sokan beállítják.

Valahogy a szabadság érzése...

2013. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!