Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szeretem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szeretem-e vagy csak az ameddig elérhetetlen, addig ellenállhatatlan érzés van?

Figyelt kérdés

Naponta többször gondolok rá, NÉHA rossz,ha nem beszélünk,mert hiányzik,NÉHA tök jól el vagyok nélküle.

Ha meglátom,hogy fellép facebookra (mindig ott beszélünk) picit gyorsabban ver a szivem és legszívesebben azonnal írnék neki.

Ha élőbe meglátom akkor is elönt a forróság,de úgy érzem közbe,hogy el vagyok nélküle is.


2011. aug. 5. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
amíg közben úgy érzed el vagy nélküle is, az szerintem nem éppen szerelem, csak vonzódsz hozzá,nagyon. ha már kín minden perc ha nem látod, és csak mellette akarsz lenni, na az már több.
2011. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem egy fiú iránt, találkoztunk puszipuszi,aztán már úgy éreztem,hogy inkább nem, még1x találkoztunk, de nem éreztem azt,hogy nekem ő kell.

Viszont összevesztünk,pont ez miatt,mert úgyéerzte h lesz*artam, nem foglalkoztam vele.

Életem eddigi legnagyobb tévedése volt,hogy akkor ott nem másztam a nyakára.

2011. aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!