Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudom magamról, hogy látok...

Tudom magamról, hogy látok "dolgokat" amiket mások nem. Mióta új helyre költöztem, szinte teljesen leredukálódtak. Most újrakezdődik?

Figyelt kérdés

Tizenéves koromban a régi házunkban mindennap volt valamilyen találkozásom, élményem szellemekkel. Néha nagyon durván.

Mióta panellakásba költöztünk, egy ideig semmi közvetlen nem történt. A rettegésem is megszűnt.

De egy ideje arra lettem figyelmes, hogy újra rámtörnek a megmagyarázhatatlan félelmek, néha éjjel erre ébredek. Egyébként is nagyon rosszul alszom, alig tudok.

Mostanság rendszeresen vannak rémálmaim is.

Megint nyugtalan vagyok itthon, mint a régi házban..ha egyedül vagyok éjjel, néha hallom, mintha valaki átsétálna a szobámon, vagy kopogtatnak a bejárati ajtón. A szobám ajtaja rendszeresen kinyílik magától. Érdekes, hogy egyik ajtón sincs ilyen zár a lakásban, csak az enyémen. Ilyen elfordítható, hasonló mint a wckben pl.

A nagyszobától mindig is tartottam kicsit, mikor gyedül voltam, de mostanság irtózom tőle, nem bírom, ha egyedül vagyok, és ott nyitva van az ajtó. Mintha az "üres szoba bámulna".. Tesómék alszanak ott a barátnőjével.

Gondoltam rákérdezek nála, tapasztalt-e valamit, szokott-e félni itt, mint a régi házunkban? De semmi konkrétat nem meséltem neki. Azt mondta, hogy nem fél, de egyik éjjel történt, hogy képtlenek voltak elaludni, csak forgolódtak, úgy érezték, hogy van ott valaki bent...aztán hangosan, felsóhajtott valaki a szobában, és nyöszörgött, tuti hogy nem a szomszédból jött, és mindketten hallották(!). Aztán csönd lett, és a rossz érzés is eltűnt.

Lehet, hogy ez miattam van? Én vonzom, vonszolom magammal ezeket a dolgokat, bárhová megyek?

Azt hittem vége..

Bocsánat a túl hosszú történetért. Kérem, csak olyanok írjanak választ, akiket komolyan foglalkoztat a téma, tudnának valami hasznosat tanácsolni, van hasonló tapasztalatuk, nem pedig kinevetni, és poénkodni akarnak rajtam.


2013. ápr. 5. 11:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

#5 vagyok:

[link]

Ha van türelmed, keresgélj ezen az oldalon! Keresőszavakkal gyorsabban haladsz: véd, rossz, ártó stb.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%

Na figyelj szerintem ezt mond meg nekik ha már ennyire akarnak valamit először is egy ceruza és egy papír kell és kiabáld ezt nekik : Na jó értelmes ember vagyok szóval semmit sem értek a hörgésből morgásból ott a papír és a ceruza ha valami mondandótok van oda írjátok .

Ezt is mondhatnád nekik hátra beválik . huh azt hiszem ez a 3. dolog amit elmondok . :)

2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Lilith1994 ***** válasza:
én is átéltem hasonlókat..most nyugi van ...nem rég költöztünk de nálam is kezd elő jönni, semmi sem használ... bár nekem egy dolog mondjuk használt, de csak ideiglenesen. :/
2013. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szervusz kedves aggódo idegen! :)


Viccen kívül mondom, hogy a story amit leírtál nekünk mintha a "paranormal aktiviti"-ből jött volna.


Magam is egy vagyok a sokaságbol aki hajlandó elrugaszkodni ilyen dolgokban a földhözragadtságtól.

Kiskoromban pl jó ideig sikerült elnyernem egynéhány lélek rosszindulatát, de ezt inkább nem írnám le. Szerencsémre ( vagy épp ellenkezőleg) egy idő múlva elvesztettem az általad elmlített " látó" képességet.

Saját véleményem szerint az ami történik veled semmikép sem vezet hosszútávon jó eredményre. Elég sok kétségbeesést sűrítettél bele a mondandódba. De ha a helyedben lennék azt csinálnám mint a filmekben is szokták, megismerem az ellenségem. Nem vagyok nagy szakértő de fel tudnék sorolni pár dolgot ami miatt tapasztalhatsz ilyen jellegü jelenéseket. pl.: magasan fejlett pszihikus képesség, átok, különleges aura, sors...stb. Amit egyébként sikerült leszürnöm a valóság és a fikció közt az az, hogy mindegy mit hiszel, az ami veled történik egyedi és a sablon "gyógymodok" ritkán használnak.


Egy biztos az hogy nem akarsz tudomást venni róla még nem fog segíteni neked. Mintha a halyléktalanságot akarnánk nem észrevenni és azt mondani -nincs is!


Viszont azt azért elárulom bármennyire is horrorisztikus ez az egész kicsit írigyellek...


Nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

2013. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon félek! Egyedül vagyok itthon! Annyira rettegek, aludnis em tudok. Most nincs semmi, mégis félek, hogy lesz és megőrülök!
2013. ápr. 6. 00:56
 16/22 A kérdező kommentje:

Nah túléltem az éjjelt...pár órát aludtam lámpánál, de én ilyen eleven rettegést még nem éreztem. Mégjobban bepánikoltam, hogy bemagyaráztam magamnak, hogy úristen, egyedül vagyok itthon tuti lesz valami. Pedig semmi különös nem volt tegnap éjjel. Elhatároztam, hogy ma nem fogok félni!

Előző, igen, hidd el, én is sokat gondolkodtam az okán. DE semmi különös nincs bennem, max annyi, hogy nagyon-nagyon negatív, lelki gondokkal küzdő, magába forduló ember vagyok.

Bár, mint mondtam, mióta az eszemet tudom történtek velem ilyen dolgok, kislánykoromban is.


Utolsó előtti neked mi használt? Milyen élményeid vannak, ha nem titok?


Én imádkoztam tegnap éjjel.

2013. ápr. 6. 08:38
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem pont azt kellene megpróbálnod, hogy a félelmet átforditod valahogyan vagy érdektelenségbe, vagy egyszerű kiváncsiságba.

Mármint arra gondolok,hogy elhatározod, márpedig nem érdekelnek, és nem figyelek rájuk. Vagy a másik verzió, hogy megpróbálod valahogyan kibogozni, hogy mit akarnak és miért pont tőled, de ehhez nem szabad félned, mert csak még mélyebbre visz.

Az ima egy jó vonal, esetleg a meditációval is próbálkozhatsz.

Valaki ajánlotta a fehér gyertyát, az is egy jó megoldás, imával kombinálva.

Szerintem az, hogy elhatároztad, hogy ma éjjel nem fogsz félni, az már egy előrelépés :)


Minen jót neked!

2013. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg nem bírod idegekkel és egyedül is vagy otthon ez egy remek alkalom, hogy áthívd a barátnőket lelki támasznak és remekül elvterelik a figyelmedet a jelensègektől. Egyébként előferdülhet hogy a jelenségek tetemes rèszét magával a félelemmel váltod ki. Tudod az agy hajlamos olyan dolgokat mutatni amire vágysz, még akkor is ha az pont dorzongató dolog. Pl. Eltévedve barangolni éjjel idegen erdőben teliholdnál miközben szörnyesset játszik az ember. XD Ha engem kérdezel arra az éjszakára valóságos szellem buliba csöppentem, mint később kiderült pusztàn a térlátás hiányától kiváltott érzék csalódás volt.
2013. ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amitől félsz, az bekövetkezik. És ez mindenre igaz, nem csak a szellemek észlelésére.
2013. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Helló!


Velem ugyan ez volt, 1 éve múlt el kb. A mai napig van, hogy sajnos néha-néha betalálnak, de már korántsem annyiszor mint régen.

Azért mennek hozzád, mert érzik, hogy te tudnál nekik segíteni. Ezek elkeseredett, kétségbeesett lelkek, akik nem találják a békét, ezért kapálóznak és dühükben ijesztgetnek.


Nekem a lélekgyógyász és az agykontroll együttesen mulasztotta el, de ehhez nagyon nyitottnak kell lenned ezekre a dolgokra.


22L

2013. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!