Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudom magamról, hogy látok...

Tudom magamról, hogy látok "dolgokat" amiket mások nem. Mióta új helyre költöztem, szinte teljesen leredukálódtak. Most újrakezdődik?

Figyelt kérdés

Tizenéves koromban a régi házunkban mindennap volt valamilyen találkozásom, élményem szellemekkel. Néha nagyon durván.

Mióta panellakásba költöztünk, egy ideig semmi közvetlen nem történt. A rettegésem is megszűnt.

De egy ideje arra lettem figyelmes, hogy újra rámtörnek a megmagyarázhatatlan félelmek, néha éjjel erre ébredek. Egyébként is nagyon rosszul alszom, alig tudok.

Mostanság rendszeresen vannak rémálmaim is.

Megint nyugtalan vagyok itthon, mint a régi házban..ha egyedül vagyok éjjel, néha hallom, mintha valaki átsétálna a szobámon, vagy kopogtatnak a bejárati ajtón. A szobám ajtaja rendszeresen kinyílik magától. Érdekes, hogy egyik ajtón sincs ilyen zár a lakásban, csak az enyémen. Ilyen elfordítható, hasonló mint a wckben pl.

A nagyszobától mindig is tartottam kicsit, mikor gyedül voltam, de mostanság irtózom tőle, nem bírom, ha egyedül vagyok, és ott nyitva van az ajtó. Mintha az "üres szoba bámulna".. Tesómék alszanak ott a barátnőjével.

Gondoltam rákérdezek nála, tapasztalt-e valamit, szokott-e félni itt, mint a régi házunkban? De semmi konkrétat nem meséltem neki. Azt mondta, hogy nem fél, de egyik éjjel történt, hogy képtlenek voltak elaludni, csak forgolódtak, úgy érezték, hogy van ott valaki bent...aztán hangosan, felsóhajtott valaki a szobában, és nyöszörgött, tuti hogy nem a szomszédból jött, és mindketten hallották(!). Aztán csönd lett, és a rossz érzés is eltűnt.

Lehet, hogy ez miattam van? Én vonzom, vonszolom magammal ezeket a dolgokat, bárhová megyek?

Azt hittem vége..

Bocsánat a túl hosszú történetért. Kérem, csak olyanok írjanak választ, akiket komolyan foglalkoztat a téma, tudnának valami hasznosat tanácsolni, van hasonló tapasztalatuk, nem pedig kinevetni, és poénkodni akarnak rajtam.


2013. ápr. 5. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Voltak hasonló tapasztalataim, bár ennyire talán nem durván.

Nagyon úgy tűnik, hogy te vonzod be valahogy ezeket a jelenségeket, vagy a te személyeddel kapcsolatosak valamiképp, mivel az új házban egy ideig nyugi volt, aztán újra kezdődött...

De az is lehet, hogy van valami képességed ahhoz, hogy előbb-utóbb minden helyen érezni kezdjed a különféle "energiákat".Bár az már igazán furcsa, hogy a veled egy házban levőkre is kiterjed a dolog.Nem hinném, hogy sokat tehetsz ellene.Esetleg ha megpróbálsz más dolgokra koncentrálni és nem foglalkozni ezzel, akkor talán szűnni fog, bár az elfojtásoknak is meglehet a maga rossz oldala.

2013. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Neked milyen tapasztalataid vannak?

Igen, nekem is ez az érzésem, én próbálom kikapcsolni, itt az új helyen is azt hittem más lesz, de egyre csak tolakodnak, először a gondolataimban, aztán ilyen oylan zajokkal, végül pedig közvetlenül megjelennek, szólnak, érintenek...régen is így kezdődött.

2013. ápr. 5. 11:31
 3/22 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy "érzékeny" a lelked az ilyen dolgokra, mert a legtöbben nem élnek át ehhez hasonló jelenségeket. Úgy gondolom, ezen nem lehet változtatni, de talán lehetséges, hogy valamennyire csökkents ezen képességeden.

Még kisgyerek koromban én is éltem át ilyesmi jelenéseket, valamikor láttam is az "illetőt".

2013. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?
2013. ápr. 5. 12:20
 5/22 anonim válasza:

Hát nem irigyellek...

Nekem is az a véleményem, hogy tenni ez ellen nem nagyon tudsz, mert valószínűleg ezekre a dolgokra érzékeny vagy. Nem tudom, hogy használ-e, de olvastam valahol, hogy ha érezzük valami/valaki nem kívánatos jelenlétét, gyújtani kell egy fehér gyertyát és megkérni az angyalokat, felsőbb hatalmakat, hogy segítsék át békében a túlvilágra.

Próbáld ki, amikor rád tör a félelem! Veszíteni nem veszíthetsz semmit...

2013. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? én 11/L és ez furcsa szerintem ahogy elmagyaráztad nem fog elmúlni de valami jó zene és könyv vagy számítógép elvonja a figyelmed .
2013. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
remélem
2013. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

21 vagyok, mióta az eszemet tudom, "látok".

Próbálkoztam már mindenfélével, imádkoztam mindennap, ha megjelentek, akkor hangosan mondogattam a Miatyánkot, kértem hogy menjenek...de nem sokat segít, mert mindig visszajönnek, megtalálnak, és a családomat is!

De csak azt aki velem lakik. Mikor nem laktunk együtt tesómmal semmit nem tapasztalt, mikor együtt lakunk, őt is bántják. Anyut ugyanígy.

Ez mind miattam van...

2013. ápr. 5. 15:43
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem miattad van , egyáltalán miért nem hagynak békén téged mit akarnak tőled ? először erre kéne rájönni
2013. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés, mert ijesztő képek fejembe vetítésén, ijesztgetésen, mászkáláson, fogdosáson, nevem mondogatásán stb. kívül nem sok minden értelmeset csinálnak. Azt sem tudom, miért beszélek többesszámban?!

De hát egyébként is, én semmiben nem tudok nekik segíteni...

Mától kezdve megint egyedül leszek vasárnapig.

2013. ápr. 5. 16:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!