Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Fontos!

Ez mi lehetett? Fontos!

Figyelt kérdés

Tegnap meditáltam kb 15 percig... Mielőtt befejeztem, elképzeltem magam felett egy fehér fényt árasztó gömböt, ami megvilágitotta az egész szobát. Ekkor, akaratom ellenére egy furcsa férfi alak ugrott a képbe, aki a gömböt tartotta. Ez eléggé meglepett.

Miután abbahagytam, aludni mentem... Ekkor, kb 2 perc fekvés után egy bizarr érzés fogott el. Gondolom ismeritek a hangot, mikor egy pálcát, vagy valamit megsuhintunk a levegőben.. Na ez a hang kísérte az érzést... Mondanom sem kell, megijedtem. Felültem, megnéztem van-e valaki a szobában, nem volt. Visszafeküdtem, de folyton azt éreztem hogy nem vagyok egyedül a szobában... Nem volt korom sötét bent, az ablakból beszűrődött némi fény. Halk hangokat kezdtem hallani, ránéztem a falra, ahol egy emberi test alakú árnyékot láttam meg. Azonnal felkeltem, bekapcsoltam a tévét és úgy aludtam el...


A KÉRDÉS: MI VOLT EZ?? EZ NORMÁLIS? VAN VALAMI KÖZE A MEDITÁCIÓHOZ?


2013. ápr. 5. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Hogyan meditáltál? az sem mindegy.... nekem több minden is eszembe jutott most.. :) pl.: meditált állapotban feloldasz mindent.. félelmet, haragot.. stb... és mivel ezt feloldottad lehet az egód ezt nem tűrte... ezért generálta ezeket a hangokat... amik lehet, hogy csak a fejedben vannak... ez nem biztos.. érdekel a technikád hátha segíthetek neked :)
2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felettes éned, vagy ki tudja,valamit bevonzottál, amikor meditáltál...
2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a tudat alattidat idézted meg
2013. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zakos ***** válasza:
Egész nap pörög az agyunk, ezt próbáljuk lecsendesíteni meditációkor. Néha megtréfálhat minket 1-2 dolog, mint amikor azt hiszed, hogy hívtak téged a másik szobából, de kiderült, hogy nem.
2013. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írsz.


Válaszom: igen, lehet köze a meditációdhoz.

...

Más: nekem egyszer egy nagyon erős entitás jelent meg... bár én nem meditáltam,

(hanem a Biblia egyik nagy jelentőségű részét olvastam).


...Bár azt képzeljük, de nem csak mi vagyunk itt. (szerintem)

2013. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!