Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet megidézni egy...

Hogy lehet megidézni egy szellemet?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtek érdekelni a szellemek és én hiszek benne, hogy léteznek. A sértegető kommentekből köszönöm nem kérek, de akinek van ötlete, azt szívesen elolvasnám :)
2013. ápr. 12. 15:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
Hááth egy kiadós csilisbabos-kólás vacsi után garantált szellemidézés lesz.
2013. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne idézz!

haverom idézett egyszer.azt mondták semmi baja nem lesz most meg depis mert valaki követi meg figyeli.de ha nagyon akarsz akkor idézhetsz.de sose páratlanul mert pl 3an idéztek akkor démont fogtok idézni.és nem szakadat félbe csak ha elköszöntetek meg ő is.különben kisérteni fog.ha akarod részletesebben leírom neked priviben.

2013. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hé adminok!

minek töröltétek a válaszomat?már bocsánat de szinte minden kommentemet törlitek.válaszoljatok is ne csak törölgessétek.úgy is kiírom újra a törlitek...

2013. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mi értelme ha megidézel egyet?

mi változik akkor?

kiváncsiság?

nem elég ha horror filmet nézel?

2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is hiszek bennük,de ettől még nem akarok megidézni egyet sem.

És nem hiába!

A rossz szellem a démon,és állítólag azt lehet idézni,jó szellemet nem.

(Legalábbis nagyon kevés esély van rá.)

Ha érdekelnek a szellemek,nézd meg az Odaát című sorozatot,de ha téged nem a mese része érdekel,akkor a Szellemjárás című sorozatot.

A kérdésedre válaszolva,rengeteg féle úton-módon lehet idézni. Persze az más kérdés,hogy melyik a "helyes" módszer.

Rengeteg rémtörténet,és helyi mende-monda keveredik,s azok ból sok széz féle szellemidézési techinak született.

Van amelyik szerint temetői földből,vérrel lehet idézni,van amelyik szerint gyertyával,másik szerint áldozattal,vagy akár személyes tárgyak elégetésével,stb.

De mondom,ne akarj szellemet idézni,a túlvilági dolgok nem játékok!!!!!

2013. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Norannix válasza:
Ne idézz főleg ne Ős-t mert én már megszívtam.
2013. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez, bár én ha tudnám, akkor se mernék idézni.

Nem kockáztatnék.

2013. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ne idézz mert utána paranoiás leszel én is így jártam :/ már egész kicsikoromban meséltek nekem a szellemekről.. "láttam" is párat és amikor egyedül vagyok itthon nagyon parázok mert mindíg recseg a parketta és ha megyek egyedül az utcán mindíg olyan érzésem van hogy figyelnek és követnek..de van egy évfolyam társam akit már óvódás korom óta ismerek és az anyukája lélek/természet gyógyász (fogalmam sincsmár:S) és ő a szellemvilággal foglalkozik és elűzte az összes szellemet a lakásunkból (64-et) és rólam is levette a szellemeket.És ő aztmondta a félelem vonzza a rossz szellemeket meg ha megidézed őket szóval nemtanácsolom!
2013. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 HaruKyra válasza:
2es ez nem igaz, hogy ha páratlanul vagytok akkor démont idéztek!!! ez baromság! Amúgy meg tényleg jobban jársz, hogy ha nem idézel mert a következő életedre is ráragaszthatsz valamit! De amúgy ha idézel nem mondanám, hogy a szellem amit megidéztél rossz szándékú, csak mivel megidézted ezért nem tehet más mint rajtad élősködik....
2013. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha hallottál olyan helyről ahol szellemek vannak akkor rakja le oda egy kamerát persze senki ne legyen ott menj el te is kb fél órára vagy egy órára.Akkor talán kiderül ha van ott szellem.
2013. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!