Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok és farkas emberek...

Vámpírok és farkas emberek léteznek?

Figyelt kérdés

Vajon valós történet alapján elhíresült lények ezek vagy csak egy ember fejéből pattant ki az egész?


Lehet, mindenki azt hiszi, hogy az egész csak hülyeség, filmeken és játékokban találkozhatunk ilyen lényekkel, pedig köztünk élnek, csak nem tudunk róluk?!

Vagy az egész csak bemagyarázott dolog lenne?!


Mondjuk én is szívesen lennék szupergyors és szuper erős...


2013. ápr. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Na lehet nevetni,èn momentàn Vàmpir szeretnèk lenni!Imàdom az ilyen filmeket mint pl: Alkonyat meg stb!Volt olyan hogy annyira beleèltem magam hogy vàmpir vagyok hogy a pasimat halàlra rèmisztettem!
2013. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak egy képzeletbeli történet semmi más.

Az alkotó nyilván sok vámpíros és romantikus filmet nézett és gondolta összekeveri a kettőt és így lett az alkonyat az újhold meg még valami műhold meg az isten kínja amitől a hajam égnek állt mikor a barátnőm egyszerre nézett meg 2 részt a nappaliban, úgy hogy már 50 szer látta előtte, de nem baj....

Nálam a vámpíros film az Alkonyattól pirkadatignál kezdődik. És jó hogy nem zombis filmet csinálnak olyanra mint az alkonyat mert attól már az ablakon is kifogok ugrani.

2013. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Luiz Suarez?
2013. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő. Van mar hasonlo film, most jatszak a mozikban, a cime eleven testek. Mivel szeretem a zombis filmeket is, megneztem es nagyon zsir lett
2013. ápr. 25. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom..."farkas emberek"... Nem hinném, hogy érdemi választ érdemelsz, ha még írni sem tudsz normálisan, hány éves vagy? De nem baj, én is feltettem gyerekként ezt a kérdést, csak az én időmben még nem volt GYIK...sőt internet sem.


Ki ne lenne szuperman? Csak manapság összetévesztik a vámpírt/lykant vele. Az első válaszoló se normális, de sokan vannak így sajnos. Gondolj már bele, ezek szörnyek, embereket esznek/ölnek meg, és a "vegaság" nem járható út. Ráadásul a vámpír élőhalott, és csak éjszaka van elemében, nappal halott vagy harmat-gyenge, halálra unja magát, kárhozott, depressziós. Sok igazi vámpír változna vissza emberré, ha megtehetné. Csak nekik már késő. A többi meg a megalomániába, elidegenülésbe menekül és nem vagy neki más, mint a következő vacsora. Aztán vannak furcsa gyengéik is, mint pl. víz-allergia...szar lehet sohasem fürdeni...néhányukat megégeti a napfény...az ezüstre is allergiás némelyik (nem csak a farkasemberek)...ott a fokhagyma is, és így tovább. Meg aztán sok fajtájuk van, persze ti mind az Alkonyat vagy Interjú a vámpírral féle vérszopók szeretnétek lenni, de vannak olyanok is, mint a 30 Nap Éjszakában, vagy a Stake Land-ben. Azok már nem olyan szexik, mi?

Viszont minden vámpírnak van egy nagy gyengéje, függetlenül a fajtájától, korától, vérvonalától: a Vérszomj. És ez még a legintelligensebb, legmodorosabb vámpír-szexbálványt is vérengző fenevaddá változtatja. És persze vannak ellenségeik is. Egymást is öldösik, főleg ha nem bírnak a szomjukkal, aztán lykanok, kitsunék meg emberek is vadásznak rájuk. Íme számos ok, hogy miért ne vágyjatok a vámpírizmusra.


Farkasemberek mi? Ezek is léteznek, olvass utána a Beast of Brayroad-nak. Amerikában, Michigan-ben folyton látnak farkasembereket. Bár nem merik nevén nevezni, inkább kutyaembernek (dogman) nevezik vagy fenevadnak (beast), pedig úgy írják le, hogy humanoid farkast láttak, mert az üvöltése is farkasé. Vagy, hogy olyan mint egy medve, csak kutya fejjel, vagy két lábon járó óriási farkas... Nem mondják, csak a legbátrabbak, hogy vérfarkast láttak, mert akkor kiröhögnék őket, azért mondják, hogy "nem tudom mit láttam, de olyan volt mint egy emberszerű farkas". Persze más dolgokat is láttak már arra.

2013. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, léteznek. Az ágyad alatt keresd őket esténként. Na menj homokozni.
2013. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Persze hogy léteznek és hétvégenként a boszorkányokat döngetik a nappalidban. Majd mint az előttem szóló írta elbújnak az ágyad alá. Nem igaz h te ezt nem tudtad!
2013. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ön az ezredik aki feltette ezt a kérdést!
2013. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 walk w1th mee ***** válasza:
Első,énis igyvagyok ezzel:| mekkora királyság lenne már :D
2013. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!