Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valamilyen saját természet...

Diesel221 kérdése:

Van valamilyen saját természet feletti élményetek? Csak normális válaszokat kérek:

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem három is volt.


1: Egyszer találkoztam egy lánnyal, aki kb. annyi idős volt mint én, és az az elmondhatatlanul erős benyomásom volt, hogy ő az anyám. Mintha már egyszer éltem volna és ő lett volna az anyám.


2: Egyszer felébredtem, és egy nagyon erős benyomásom volt, hogy tegyek meg valamit, most lényegtelen, mit, de jó dolgot. Mintha megszállt volna valami. Megtettem, és utána valami nagyon nagy megkönnyebbült örömöt éreztem, mintha a világon minden a helyén lenne.


3: Látom az aurámat, és már párszor láttam más emberekét is.

2013. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ő biztos nem lehetett az anyád mert egyforma életkorba voltatok .


Természetfeletti élményem eddig még nem volt UFO észlelésen kívül, de már csak évek kérdése hogy legyen :-)

2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mivel az egész elcseszett világegyetem a törvényeivel együtt a természet része, ezért eléggé hihetetlennek tűnne ha bárki természetfeletti élményről beszélne.

Maximum fura vagy szokatlan élményre gondolnék.

Mások szerint fura úgyértem.

Nem értettem pl hogy mások miért nem a nyerő színű sorsjegyet veszik. Egy idő után furán néztek, én meg akkoriban nagyon sok csokit ettem.

Jövőbelátás pár percet előre, ezt sem értettem hogy másnál nincs így?

(otthagytam a nézett meccset,mert láttam a végeredményt, így úsztam meg gázolást, előre tudtam hogy ugranom kell, stb..)

Akkor még azt hittem ez normális :)

Vagyis ez a normális nem?

2013. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

megálmodtam a halálom .

tudtam h miben fogok meghalni és mi fog történni.

teltek múltak a hónapok és semmi.

majd egyszer eljött a végzett, és bedörömbölt hozzám is.

kezembe volt a diplomám, sikerült kifizetnem az egyetemi éveim alatt vett autó hitelét, és megkaptam álmaim munkáját.

és ekkor egy qrva nagy csattanás, és szertefoszlott az életem.

mikor már nem voltam a testemben, pont az éltem át, amit hónapokkal azelőtt megálmodtam, ugyanúgy mindent.

majd visszajöttem az élők közé, de az életem azóta is romokban hever.

2013. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
78%
Néha úgy érzem nem vagyok egyedül a szobában.
2013. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
csukakabra a mostani háziállatom, a hobbink hogy más emberek tehénjeit és birkáit eszi meg. Én meg lefényképezgetem.
2013. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
56%
igen volt és van is, amikor imádkozom Istenhez, aki teremtette ezt a Földet, aki elküldte fiát Jézust, hogy ő haljon meg az én helyettem. ő lehajol hozzám és átölel és én tudom, hogy otthon vagyok, tudom miért vagyok, és tudom hova tartok. és ez csodálatos.
2013. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kachy1 válasza:
74%

Számtalan! De ezekről a dolgokról nem beszélek senkinek, vagy csak olyanokkal, akikkel hasonló dolgok történtek. Nem szeretem, ha a szkeptikusok hülyének néznek, miközben megvető vigyor fagy az arcukra.

Azért néhány történet röviden a sok közül, amely gyermekkoromtól máig történt.

Mivel sok éjszakát töltök a szabadban, mert a hobbim a vadászat-horgászat, előfordult, hogy láttam 01.30-kor egy idegen tárgy felszállását a lápos-nádas területről, kb 200-300 méterre. Hangtalanul emelkedett fel, majd szempillantás alatt eltűnt. Reggel megtaláltam azt a helyet, ahonnan felszállt.

Más.

00.30-kor az ágyban fekve, éber állapotban nem tudtam megmozdulni, csak a szemeimet tudtam mozgatni, kiabálni sem tudtam, hogy a mellettem alvó feleségemnek valahogy jelezzek, valami nincs rendben. A pánik csúcsán egyszer csak megszűnt ez az állapot. Alkoholt nem fogyasztottam!

2013. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
7! Jézus nem helyetted, hanem érted/értünk halt meg majd támadt fel.
2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Anonymus Misterious válasza:
33%
Egyszer egyedül voltam a szombámban, és 3-szor azt mondtam Creeper, erre ott termett mellettem és felrobbantotta a házunkat
2013. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!