Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én érzem cikihez, ha...

Csak én érzem cikihez, ha kisminkelem magam egy maszkot húzok magamra? Hogy a férfiak semmit nem tezsnek megukra, nekünk meg sminkre van szükségünk hogy valahogy kinézzünk. Normális ha úgy érzem olyan természet ellenes valakin a smink?

Figyelt kérdés
smink, természetellenes
2011. dec. 30. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
a két szót a magyarázatban a kulcsszavakhoz akartam írni. Elnézést
2011. dec. 30. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak arra jó hogy feldobd a megjelenésedet, de egyébként ha nem használsz sminket, maximum egy alapozót az is nagyon sokat dob az emberen, és én szerintem egy természetes szépség az igazi.
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem is. én nemtudom. én szarul érzem magam ha sminkben vagyok. nyilván egy bulin nem fogok elmenni smink nélkül, de így hétköznapokra megalázva érzem magam, hogy a férfiak semmit nemhasználnak mimeg igen hogy valahogy kinézzünk.
2011. dec. 30. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Hehe, ezen már én is elgondolkodtam :)

Szerintem is a férfinak nem kell smink az úgy is jóképű...mi meg...ha egy színésznő smink nélkül lép ki a utcára már lehurrogják! De ha egy színész...akkor is jól néz ki!


A nőkkel sokkal szigorúbb ez a világ!

2011. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez így igaz :D

állítólag a férfiaknak sokkal fontosabb a külső az ellenkező nemre nézve, mint fordítva, azaz nekünk nőknek. :D

2011. dec. 31. 00:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én pont azért szeretem a sminket, mert olyan "álarcot" festek magamra, amilyet csak szeretnék! :)

nem tartom természet ellenesnek, én inkább a szoláriumot tartom annak, mert olyan, mintha le lenne kenve az ember nutellával(mondjuk fehérbőr-párti vagyok, mert nekem is fehér a bőröm télen). a smink az egy eszköz szerintem, hogy kifejezzük magunkat, legalábbis nekem ezt jelenti. van persze, amikor nem sminkelem ki magamat, mert nincs időm/kedvem hozzá... de szeretem, és önmagam számára fontosnak tartom. másokkal nem foglalkozom ilyen téren, nem érdekel, ha valaki nem sminkeli magát, ő dolga, ő igy érzi jól magát, én meg sminkkel :D

persze, hogy normális, hogy te igy érzel, és jó dolog, hogy fel mered vállalni az igazi arcodat, nincs szükséged "álarcokra". szerintem ez pozitivum!

2011. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hu de szép kerek választ kaptam utolsó :D

de mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólását ment a zöld !!

2011. dec. 31. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki nem várja el, hogy maszkot készíts magadnak sminkből. Sőt.

Nem kell drámázni, egy kis szempillaspirálba és pirosítóba nem halt még bele senki. Ha te úgy érzed, hogy csakis a pasiknak kell megfelelni és le kell vakolni az arcod, nem a világ többi részével van gond, hanem veled, esetleg a társaságoddal.

A pasik se felhőtlenül boldogok, kamaszkorban ők is pattanásosak, tönkremehet a bőrük, néhányan már használnak is alapozót és/vagy korrektort épp emiatt. És nekik is rengetek elvárásnak kell megfelelniük.

2012. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Például a sportos alkat. Minimum.
2014. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!