Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan, aki farkasember...

Van itt olyan, aki farkasemberek után kutat?

Figyelt kérdés

( Nem én írtam ki a "Van olyan itt aki vámpírokat kutat?" c. kérdést, de úgy gondolom, hogyha az a kérdés annyira meg lett tárgyalva, akkor ez a kérdés is megérdemli az érveket és ellenérveket több oldalon felsorakoztatását. )


Leginkább a bennük hívőknek a létezésüket felsoroló érveire vagyok kíváncsi, de jöhetnek nyugodtan az ellenérvek is.



2013. máj. 26. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valami 1900-as évekbeli feljegyzésekre vagyok kíváncsi, hogyha vannak ilyenek.Bár a legjobb az mostani feljegyzés lenne, de a michigan-i dogman-en kívül nem nagyon találok mást a neten, ezért tettem fel a kérdést.
2013. máj. 29. 20:02
 12/14 dandi98 ***** válasza:
Igen, például én. Ne hagyd magad lebeszélni a terveidről.
2013. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyit tanácsolnék neked, hogy tanulj meg angolul (bár valszeg tudsz, ha vágod mi az a Michigan-i kutyaember), és angolnyelvű oldalakat böngéssz, keress rá kulcsszavakra, és fogsz találni egy rakás dolgot...ha tudod mit keress, akkor hasznosat is. Kutass a folklore, cryptozoológia, paranormális kutatás témákban.


Hozzád vághatnám a saját eredményeimet, de inkább pártolom az egyéni utánajárást. Persze mind úgy jutunk valamire, hogy mások voltak olyan kedvesek és felrakták a netre (vagy könyvet adtak ki) amit megtudtak...én is voltam olyan kedves párszor, de hiba volt...erre sokan rájönnek, ezért is van egyre kevesebb infós oldal.


Lényeg, magyarul nem fogsz találni semmit amit keresel... Mellesleg, miért kutatsz utánuk?


Bennük hívők, mi? Tudod, farkasemberrel többet találkoznak az emberek, mint vámpírokkal, előbbi valódi kriptidnek számít, utóbbi viszont ügyesebben rejtőzik (főleg, hogy normális emberrel összekeverhető első ránézésre, és a találkozást csak az éli túl, akit nem akartak kiszivornyázni, vagy az, akinek kimosták az agyát).


Létezésükre nincs magyarázat...már ha az alakváltoztatósra vagy kíváncsi. Egyébiránt rájuk lehet sütni, hogy valami ritka evolúciós mellékága a kutyaféléknek, vagy földönkívüli genetikai kísérlet...


Ellenérvek? Abból bőven van, de mivel nem vagyok szkeptikus, ezért nem fogom felsorolni őket...bugyutábbnál bugyutább "magyarázatok" vannak, a komplett ignoráció meg nem számít érvnek.

2013. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Farkesember, werwolf, werewolf : ez egyértelműen a németséghez kötődő dolog.

A németséghez (és a német zsidókhoz is).


A wolf, wolfensohn, wolfowitz stb. nevek is a farkastól való származásra mutatnak.


Róma (etruszkok után beiktatott) mítosza is egyértelműen erre mutat rá.


Vérfarkasok = bestiák = melegvérűek.

2013. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!