Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan, aki farkasember...

Van itt olyan, aki farkasemberek után kutat?

Figyelt kérdés

( Nem én írtam ki a "Van olyan itt aki vámpírokat kutat?" c. kérdést, de úgy gondolom, hogyha az a kérdés annyira meg lett tárgyalva, akkor ez a kérdés is megérdemli az érveket és ellenérveket több oldalon felsorakoztatását. )


Leginkább a bennük hívőknek a létezésüket felsoroló érveire vagyok kíváncsi, de jöhetnek nyugodtan az ellenérvek is.



2013. máj. 26. 13:16
1 2
 1/14 schocko ***** válasza:
14%
Olvass inkább valami jó könyvet, az is jó unalom ellen...
2013. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az ősök genetikai kísérletei során természetesen felbukkantak a farkas és ember keresztezéséből a farkasemberek, tehát létezhettek. Ami azt illeti, nem találtunk bizonyítékot létezésükre, hiszen sem csontvázat, vagy egyéb használhatót nem találtunk elemzésre. DE az egyiptomiak féltek a szent bikáktól, és hogy ne születhessenek újjá ezek a lények végül is a csontjaikat bezúzták, és szurokba töltötték, majd egy gránitkoporsóba helyezték el. Ez pedig azt jelenti, hogy a farkas-embere mutánsokat hasonlóképp eltemették, de csakis azon ahelyen, ahol élt ez a lény/lények.
2013. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Második


Ritka gyermekded vagy.Amellett még buta is,de a gyermekdedség dominál.

2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A farkas ember is uncsi, lejárt lemez.
2013. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azért nem találnak vérfarkas csontot, mert a halálukkor vissza változnak emberré
2013. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csak_Norris ***** válasza:
0%

#6


*double facepalm*

2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kutattam egy kicsit a témában, a középkorban volt egyfajta elmebetegség melynek során az alany farkasnak hitte magát ezt hívják lycantrophia-nak . Ez ma már elismert betegség, de a régi korokban semmit nem tudtak róla . A másik ami ehhez köthető a Farkasember-kór, de ez olyan ritka hogy a történelem folyamán csak 50 estet dokumentáltak . Az ebben szenvedőknek a bőre elszürkül és kisebesedik, a testszőrzetük meg burjánzani kezd . Valószínűleg a legenda is úgy ered hogy láttak néhány ilyen betegségben szenvedő magányos embert .
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezekkel tisztában vagyok, ezeket első találatra kidobja a google és ezekre én is rábukkantam, olyan kutatásra gondoltam, ami eltér ezektől a sablon információktól, ami minden oldalon megtalálható.
2013. máj. 29. 19:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ezeket a tényeket nem tudják sokan és ezért vannak a hiedelmek . De miket akarsz konkrét eseteket ?

-Gilles Garnier, a 16. században élt és úgy híresült el mint a Dole-i vérfarkas, széttépett egy 10 éves gyereket utána máglyán elégették .

-Greifswaldi vérfarkasjárás 1640-ben .

-1685-ben egy bajor falut Ansbach-ot egy hatalmas farkas terrorizált amiről azt hitték vérfarkas, miután levadászták és megnyúzták az irháját kiállították a helyi múzeumban .

-A ludwigslust-i Feeg család fia állítólag szintén vérfarkas volt .

2013. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!