Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vajon szellemek?...

Léteznek vajon szellemek? Láttatok már? A régi történetek igazak lehetnek?

Figyelt kérdés
Csomószor halottam már különféle szellemhistóriákról, de manapság már elég szkeptikus lettem efelől.. Szerintetek tényleg léteznek? Esetleg találkoztatok már velük? Vagy láttatok/halottatok furcsaságokat? (Normális válaszokat légyszíves, ne trollkodjatok.. tényleg érdekel)

#szellem #szellemhistóriák
2013. máj. 28. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam szellemet, de elhiszem, hogy vannak. Szerintem sok igaz történet van a régiek között.
2013. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, a jelenség létező. Attól hogy tele van kamu képekkel, videókkal a net még ne bizonytalanodj el!


Két évvel ezelőtt ( sajnos a pontos dátumra szintén nem emlékszem) egy este éppen lefeküdni készültem. Az ágyam szorosan a falnál van, a sarokban, ugyanebben a szobában van a testvérem ágya is és ő már aludt. Bebújtam a takaró alá és már éjfél körül járt az óra, mindenki aludt csak én nem. Mivel írtam, hogy közvetlenül a fal mellett található az ágyam, kopogásra lettem figyelmes, mely a falból jött. 5-10mp-es szünetekkel újra ismétlődött. A sötétben mobilommal odavilágítottam testvérem ágyához, mert úgy gondoltam ő mozgolódik, de mélyen aludt. A kopogás tovább ismétlődött. Felkeltem az ágyból és kimentem a szomszédos szobába, ahol a szüleim ágya van és mindketten aludtak. Azt hittem valamelyikük fent van és a konyhában tevékenykedik valamit, ugyanis a fal másik oldalán ez a helyiség található. A kopogás tovább folytatódott, így fogtam magam és kimentem a konyhába. Fülemet a falhoz tettem, de érdekes módon a kopogást nem hallottam. Vártam és még mindig csönd volt. Visszamentem a szobámba és az ágyam mellett álltam, de nem hallottam semmit. Lefeküdtem ismét és alighogy letettem a fejem a párnára, a kopogás újra elindult. Már azt gondoltam, hogy esetleg valamiféle egér lehet a falban(lyuk az persze nincs sehol), de a kopogás egyre erősödött, gyorsult és átváltott dübörgésre, mintha a másik oldalról valaki teljes erőből a falat ütni ököllel. Ekkor már nagyon féltem és úgy éreztem, mintha lenne még valaki a szobában. Lehet ez már annak tudható be, hogy megijedtem, valami olyasmi érzés volt, mint amikor egyszer csak megérzi az ember, hogy valaki nézi és pont ránéz az illetőre, aki tényleg őt figyelte és tekintetük összetalálkozik. Magamra húztam a takarót és nagy félelem közepette, valahogy elaludtam...

Másnap reggel elmeséltem a történetet édesanyámnak és mamának, akik megmosolyogták a storyt és úgy gondolták, hogy csak álmodtam az egészet vagy képzelődtem. Ebben a pillanatban csengettek. Az ablakból látni, hogyha a kapuban megnyomja valaki a csöngőt. Kinéztem az ablakon, senkit nem láttam, de a csengő még mindig szólt. Anyukám kiabált a másik szobából, hogy ki az és válaszoltam, hogy magától szól a csengő. Ekkor Ő is és mama is odajött az ablakhoz és együtt figyeltünk. Ezután mama kiment a kapuhoz és pontosan mikor odaért, akkor maradt abba a csengetés...

Poltergeist, kísértet vagy valami egyszerűbb dolog? Tönkre ment a csengő? Nem, az azóta is jó és nem adott ki magától hangot. Nem tudom megmagyarázni.


A másik: Úgy 1 évvel ezelőtt egyedül maradtam a lakásban a kutyámmal hajnalban. Szépen kiültem a konyhára olvasni, majd mintha az előszobában sétált volna valaki, hallottam a lépteit. Senkit nem láttam, fel is ugrottam. Ezután rá 5 percre a kutya elkezdett ugatni a nagy büdös semmire, ki is nyitottam az ajtót, de megállt a küszöbnél és nézett körbe...

2013. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az durva :O
2013. máj. 28. 23:28
 4/15 anonim válasza:
100%
még a hideg is kirázott a történetektől.igen,szerintem is létező jelenség amúgy.
2013. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, léteznek. Én már beszéltem eggyel a szellemtáblán, az egyik ismerősöm meg látja őket meg az aurákat is. Nem bolond. ;) NEM BÁNTANAK!!! Sőt, nem nagyon jelennek meg nagyon mások előtt.
2013. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt bevennéd ezt a sok maszlagot, kérdező, várd meg a másik tábor képviselőinek válaszait is.
2013. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen VANNAK !! nagyon sokszor tapasztaltam őket!! sok történetet tudok mesélni ha valakit érdekel az irjon rám PRIVIBE! !:)
2013. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
én úgy gondolom, hogy léteznek történt is pár érdekes dolog velem. 5 évvel ezelőtt a lányokkal elmentünk az egyikünk nyaralójába a Balatonfüredre. 3 szoba volt ahol aludtunk a miénk volt a legkisebb. 3-an aludtunk ott a legjobb bnőm megy egy 3. lány. A 2. este mikor lefeküdni készültünk a legjobb barátnőm az ajtóhoz sétált, hogy becsukja mikor felsikított ( én a sikítástól jobban megijedtem mint az árnyéktól amit ő próbált kihessegetni a szobából). Elmondása szerint egy fej alakú árnyat látott... (mint később kiderült valószínüleg annak az embernek volt a szelleme aki jóban volt a ház tulajával és amikor ellátogatott hozzájuk mindig a mi szobánkban aludt). A történtek után egy "élmény" volt abban a szobában aludni....
2013. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 getsun válasza:
100%
Velem is több ilyen volt, még vagy 2-3 éve nyáron. nagy kocka voltam, és akár reggelig is játszottam. 3-4óra fele azt hallottam h valahonnan leesett egy újság. gyorsan hátranéztem s az ágyamon volt.. nem sokkal mellette van egy magasabb szekrény... mondjuk ezzel nem nagyon foglalkoztam mivel belemagyaráztam, hogy túl fáradt voltam. de tavaly télen újra volt egy komolyabb dolog, amitől viszont nagyon beparáztam.. 23óra felé hétköznap azt vettem észre, hogy picit mozog a függöny itt, a gép mögött.. azthittem hogy megrúgtam, ezért inkább csak játszottam tovább.. aztán egy picivel később, mert másnap suli volt elmentem fürödni. a fellógatott ruhaszárító elkezdett egy picit mozogni... megrémültem, de azthittem hogy csak beképzelem. aztán a szemem sarkából az ajtó felől láttam valami alakot, nagyon megijjedtem, gyorsan lezuhanyoztam, s rohantam befelé.... beültem az ágyra s megint. itt már nagyon becsináltam... leültem gépezni, zenézni, hogy a figyelmem elterelődjön.. erre egyszer csak sátáni kacaj szerűséget hallottam.. ÉS MINDENKI ALUDT!!! aztán ezt elmeséltem édesanyámnak amint hazajöttem az iskolából. azt mondta, hogy ő is látott valami kis kámforos dolgot, de nagyon stresszes volt akkoriban.. ezért nem vett róla tudomást.. amint elmeséltük egymásnak kicsit komolyabban ráaggódtam a dologra.. egy héten keresztül paranoiás voltam a Tv-mből mindig mögém néztem.. s kb úgy rá 2 napra az incedens után láttam, hogy a pizsamám megemelkedik mögöttem, ilyenkor is mindenki aludt, ezért felkeltettem anyumat, s megnyugtatott. aztán elmúltak ezek.. nagyon remélem hogy nem kell többször átélnem ezeket:S
2013. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ----Feni20557691---- válasza:
100%

Igen szellemek léteznek.Hogy miért is?Amikor kompizok akkor a nappaliból hallok pattogó hangokat,pedig egyedül vagyok otthon.Ez már többször megtörtént.Kimegyek oda és elált a pattogás.Olyan hang az mintha napraforgómagot eszne valaki.Mingig amikor egyedül vagyok hallom ezt a hangot.



Meg még ma történt (úgy mint máskor hogy egyedül vagyok) nem pattogást hallok hanem a lakásban bufogást.Nem fölöttünk vagy melletünk bufogtak.



Amikor a sulim napközijében gyakoroltunk (tegnap) akkor egy másik szobában csukva volt az ablak és mindig kinyílt az ajtó.Akármikor becsukjuk nem marad csukva.



És visszatérve arra a pattogásra,nem volt a nappaliban napraforgómag.De akkor honnan hallatszik az a pattogás?Ki ehette a napraforgómagot?Lehet hogy egy szellem...de lehet hogy csak képzelődöm.De TUTI,hogy nem képzelődöm,mert akkor nem hallanám mindig.Már kezdek félni.Lehet,hogy a dédim szelleme,mert ő 2 hónapja meghalt és láthatatlan formába hozott magával egy láthatatlan napraforgómagot.Közben nézi a tévét...



Így másik témához visszatérve,valamellik nap egy buffanást hallottam a szobámban.Hátranéztem nem volt ott semmi.És nem esett le semmi.Akkor mi lehetett az?És nem a szomszédnál volt az a buffanás.



Este amikor lefeküdtem (úgy 4 napja) a fürdőben láttam egy felvillanó fekete foltot.De csak 1 másodpercre.Mi lehetett az?Még ma is gondolkodom rajta.



Egyszer úgy 3 hónapja játszottam a barátnőmmel a napköziben a babákkal és egyszercsak magától pislogott egyet.Egy percre rá megint pislogott.Megint 1 percre rá újra pislogott.Kezdtünk félni,de nagyon.A földhöz kezdtük vágni a babát.Aztán elhajítottuk úgy 5 méterrel arrébb.



Ma történt még valami,hogy kompizok,erre hallom,hogy megcsötten a telefonom egy másik szobában.De a mobilom itt volt melletem.És rajtam kívül nem volt más a lakásban és anyukám nem hagyta itthon a telefonját.Nem is úgy csörög a telefonja.És nem is a TV volt.Pont úgy csörrent meg ahogy az én mobilom csörög.Mi lehetett az?Képzelődöm?Lehet.De lehet,hogy nem...


Szoktam hallani bufogást a konyhából.De nem anyukám volt,mert ő dolgozik.A tányérok mozoghatnak?Talán elmozdultak?Magától nem tudnak mozogni.És nem is lökte meg semmi.



Mostis míg ezt a levelet írom reszketek.Félek megmozdulni,hogy mi fog történni.Talán csak a hangokat csak a fejemben hallom és a képeket csak odaképzelem?Ha már többször is megtörténik valami azt már nem képzeled.

Tehát ezek történtek velem eddig.Ha történik még valami kiírom.

2013. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!