Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A tükrök mennyire lehetnek...

A tükrök mennyire lehetnek veszélyesek számunkra, ha már több kísértetet, és más túlvilági lényt magunkra haragítottunk?

Figyelt kérdés

A tükrök ugyanis, valószínűleg átjárok, ebbe a világba, de milyen következményekkel járhatnak?


(kérném, hogy csak normális kommenteket írjatok, de szerintem hiába)



2013. jún. 1. 23:18
1 2 3
 1/21 stalkerboss ***** válasza:
64%
A tükör az csak egy tükröződő tárgy De ha túl sokat nézed magam és túl sokat gondolkozol rajta az agy rá ál erre a dologra és minden féle hülyeséget beképzelsz.De lehet hogy tévedek és nap mint nap egy csomó átjárót csinálnak a gonosz tükörkészítő multisok akinek maga a sátán a vezetője hogy így szálja meg az emberi világot....
2013. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Aleister Crowleynek az egyik idéző szobájában 6 darab hatalmas tükör volt elhelyezve.


Senkinek nem javaslok hálószobába tükröt!

2013. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Elég sok nőnek van öltözködőasztala tükörrel a hálószobában. Ha ezek a hülyeségek igazak lennének, már kihalt volna az emberiség.
2013. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam hogy a tükör átjáró. Nem tudom milyen következménnyel jár, gondolom pont olyannal mint mikor valakit kísértenek. Nem jó dolog, ha szellemek vannak az emberre tapadva...

Mint mikor hazamegy az ember a temetőből, hazavisz egy csomót. Szellemlátók seperc alatt el tudják küldeni őket.

Én mindenesetre az összes tükrömet ami a hálószobámban van, lefelé fordítva tartom.

Plusz azt is hallottam hogy a vécét is le kell csukni, mert az is átjáró.

2013. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
A tükö tényleg átjáró. A lényeg h a tükör ne legyen szembe az ágyal mert csak ebben az esetben atjaro.
2013. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy 2 nagy tükröm van, az pedig az ágyam előtt. Kérdeztem már, hogy lehet ez valami hatással esetleg az alvásomra, és azt mondták igen. Mikor máshol alszom, ahol nincs tükör, percek alatt elalszom, de itthon, sose sikerül, gyakran órákig csak próbálkozom az alvással, pedig gyógyszereket is írtak fel, hasztalanul.
2013. jún. 2. 09:54
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező! Nem vagyok szkeptikus, csak reálisan gondolkodó. Ez csak egy elterjedt urbanlegends. Most komolyan, szerinted a szellemek egy ember által készített tükrön át közlekednek? Kétlem. A legtöbb tükör üvegből van.

Az üveg egy olyan szervetlen összetételű keverékanyag, amely lehűlés közben kristályosodás nélkül jut mechanikailag szilárd állapotba.

Miért csak üvegből készült tükrön át jönnek? Palack üvegen keresztül miért nem? Ablaküvegen miért nem? Remélem érted mire akarok célozni.

A szellemeknek nincs szükségük tükörre hogy azon keresztül járkáljanak ide.

2013. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
ha jól tudom a tükör önmagában nem jelent veszélyt, elvileg csak akkor ha szellemet is idézel amit nem hinném, hogy megtennél szóval szerintem nincs miért aggódnod :)
2013. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Házban nem idéztem, de sok különféle vallási szertartáson részt vettem, és már elég régóta kapcsolatban állok természetfeletti lényekkel (több mint 10 éve észlelek különös dolgokat magam körül, rendszeresen, bár elég sötét múltra tekint vissza a család is).
2013. jún. 2. 16:26
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

„Elég sok nőnek van öltözködőasztala tükörrel a hálószobában.”


-a kaput mindig a nők jelentik. (mert a hatások leginkább a nőkön jönnek át)



„Plusz azt is hallottam hogy a vécét is le kell csukni, mert az is átjáró.”


-a benne lévő víz-tükör miatt lehet az.

Mit gondoltok, miért és hogyan jósoltak (láttak) víztükörből?

(és víztükörben = tükörben … „ma még tükör által homályosan látunk” )



Amikor meghalt valaki, a tükröket letakarták és a vizet (a lavórból) kiöntötték.



„Az igazság az, hogy 2 nagy tükröm van, az pedig az ágyam előtt.”


-hallgass Súr-ra (Súrja-ra) és vagy tüntesd el azokat a tükröket vagy takard le őket éjszakára!

Nem magától mondja ezeket Súr-yah, hanem a „papnő” magyarázta el ezeket neki

(mert ezek a nők (=a Hold-alatti nép dolgai)

Súrjah pedig: Nap, neki nincs köze ezekhez (csak nézi az emberek dolgait és csodálkozik a dolgaikon és a hiteiken, azonosulásaikon és a befolyásoltságaikon

(és azon, hogy rabszolga mind, egytől egyig és mindegyikük mindent a másikra fog és ezzel próbálja felmenteni magát)


Föld népe: még a TV-itek - egyre nagyobb méretű - képernyője is mágikus tükör. (!!!)

(a TV-itek képernyőin keresztül jön át az erő és a hatalom, rátok)

(ugye hisztek a TV-itekben és ragaszkodtok hozzájuk és nem tudtok a TV-itek nélkül élni?)

(még nem vagytok önmagatok... még a másoké vagytok)

2013. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!