Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kísértet, démon, szellem? Mi...

Kísértet, démon, szellem? Mi van a szobámba?

Figyelt kérdés

Amikor este lefekszek teljesen sötét van ,akkor hajnali 12 órakor érzem hogy valami járkál a szobámba...

Sokszor eldöltek tárgyak!

Hallom a nevetését annak a valaminek,nagyon gonoszan nevet!

És amikor elkezdem nyitogatni a szemem láttok egy fekete köpenyest (Szakdt) arc nélküli valmit.Amikor be csukom és mégegyszer kinyitom eltünik az ablak nyitva van!

Biztos nem valaki álcáza magát!Mert az ablak zárva van ,és senki se tudja kinyitni csak belülől!

Nagyon félek!

(bocsi a helyesírási hibákért,de amikor írtam akkor is nagyon féltem)

Csak este jelenik meg!Hajnali 12 órakor mindig!

15/L



2013. jún. 2. 14:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez alapján démonnak tűnik, vagy egy haragos szellemnek. Megoldás rá, ha tartasz magadnál egy kis sót, vagy fémből készült dolgot (vascső stb). Ha esetleg megtámadna akkor vágd fejbe :D a só meg tisztító hatású, már az ókor óta (Karthago-t mikor lesózták) létező dolog, ha van rá lehetőség (hülyén hangzik), akkor szórd körbe az ágyad sóval. Amúgy meg ne félj, amíg nem bánt, nem ér hozzád, addig nincs baj.
2013. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egyszer hozzám ért!arra lettem figyelmes először hogy valaki fogdos!
2013. jún. 2. 15:14
 3/32 anonim ***** válasza:

Ez biztosan a motherbookdriver lesz aki az ágy alatt lakik!

Ha már fogdos is, tetszel neki biztos :D

2013. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy teccek neki.Simogatni szokott,éreztem úgy is hogy megakar csókolni.A hátamat szokta simogatni a kezemet meg az arcomat.Amikor néha beszél nem értek belöle semmit.De akor is félek!Mit akkar tölem?
2013. jún. 2. 15:23
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

1. lépés:A küszöböket,ablakokat szórd fel szentelt sóval, vagy öntözd meg szentelt vízzel.

Így legalább egy szobába lesz bezárva.

2. lépés: Hívjatok egy papot,hogy szentelje meg a házat...


Ha ez nem segít akkor keress fel egy médiumot, vagy ha van lehetőség beszélj a démonhoz, hogy mit akar tőled.

2013. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
beszéltem vele egyszer amikor nem tudodt ki menni az ablakon meg kérdeztem mit akar eszt mondta:a szívedet akarom! és utána valahony eltünk!Fééééééééééééééélek!
2013. jún. 2. 15:31
 7/32 anonim válasza:
ha akarod elmegyek és tartok egy kis szelleműző szeánszot ;)
2013. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb alkalmad lesz rá kérdezd meg ,hogy miért akarja a szívedet.
2013. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A barátnőm szerint azért akar meg csókolni mert ha meg csókol kiszívja a lelkemet(meghalok)Elővesz egy kést felvágja a hasam ki veszi a szivem és megeszi.

Ez lehetséges lehet?

2013. jún. 2. 15:53
 10/32 anonim ***** válasza:
Minél előbb hívj papot!
2013. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!