Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temetőben fotóztam, mik ezek?...

Temetőben fotóztam, mik ezek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Éjszaka fotóztam a temetőben. Csináltam vagy 20 képet, de abból csak kettőn volt valami. Ezek mik lehetnek?

Az első túl tömör fényjelenség látható. Szabad szemmel nem is láttam, előttem sem repkedett semmi, ja és ne írja senki hogy az porszem, mert az másként néz ki és a többi kép között voltak visszatükröződő porszemes képek, szóval felismerem őket.

A második képen tényleg nem tudom mi az, olyan mint egy hosszúkás tüzes fényjelenség.

[link]

[link]

A képek fölső sarkába beillesztettem a nagyításukat. Kísértetek jelei vagy mik?



2013. jún. 9. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 Melinda68 ***** válasza:
81%

Nos, tegyük fel, hogy ez egy természetfeletti "valami"/"jelenség"/stb. járj vissza a temetőbe, mert ez biztos, hogy nem véletlen! figyelj minden jelre (!!!), kérd a természetfeletti lények segítségét, hogy választ kapj a kérdésedre, mert itt biztos, hogy nem fogsz. Minden okkal történik és nem, nem bolondultam meg. csak próbáld ki, nem veszíthetsz semmit ! :)

Linda

2013. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
44%
Ezek halottak szellemei, ott kísértenek ! Hanyagold a temető látogatását.
2013. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%

Ezeket energiagömböknek hívják, úgy tudom. Ha porszem lenne, áttetszőbb lenne, de ez így már durva.


Én vagyok az az ember, aki 1 évvel ezelőtt még kiröhögött volna egy ilyen képért és a hozzá tartozó feltételezésekért, de azt hiszem, hogy minden nemű szkepticizmus elszállt belőlem.


Szerintem tényleg ne túl sűrűn látogasd azt a helyet, nem nagyon szeretik, ha fotózzák őket..meg aztán, lencsevégre kaphatsz egy kevésbé jóindulatú lényt is.

2013. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
45%
Az egyik egy lampa a budiajton, a masodik egy elektromos lofasz.
2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim válasza:
100%
ezek azok a holtak energiái, akik úgy távoztak el az élők közül, hogy volt olyan dolguk amit nem fejeztek be. Szerintem hanyagold a temetőt, ha nem akarsz zombiharapással ébredni:)
2013. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ha elveted a porszem lehetőségét, akkor vaku nélkül is fényképezhetnél párat, hiszen ezek szerint a vakutól független jelenségnek kell lennie. Ha azokon a képeken is látszik valamilyen fényjelenség, akkor az tényleg igazolja, hogy van ott valami.
2013. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
94%
Te meg miért fotózkodol egy temetőben? :D
2013. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
11%
Orbán Viktor egy fénylény.
2013. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszi, a trolloknak ment a mínusz.


7-es: Egyébként pont ilyen képekért mentem fotózni, már sokszor voltam, de sosem sikerült megörökíteni ilyesmit. Most úgy látom akkor megérte kijárkálni.


6-os: Ezt sajnos nem tudom megtenni, ugyanis ha a vaksötétbe vaku nélkül fotózok, akkor nemhogy "gömbök"stb. nem látszódnak majd, hanem az ég adta világon semmi, csak a nagy feketeség. Azért nem 300 ezer ft-os fényképezőm van, max. azok képesek ilyenre, de az enyém nem sajna. De értem mire akarsz kilyukadni, de nem tudom ezt tesztelni.


Az energiagömb nevet én is hallottam már, de a 2.-ik képen lévő dolog fogalmam sincs mi lehet, ilyet még nem nagyon láttam, még csak nem is gömb.


Egyébként tuti hogy még visszanézek a temetőbe.

2013. jún. 9. 21:11
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

az a gömb nem tudom mi.

az a csík: láttam már ilyet egyszer és azt olvastam hogy ezt szellemk csinálják és nem biztos hogy ártani akarnak. ezek tűzrajzok mejet csak a tűzhalálban meghalt emberek szellemei tudnak csinálni

2013. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!