Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El mernél-e tölteni egy...

El mernél-e tölteni egy teljes éjszakát egy temetőben?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan temetőben, ami nem egy nagyváros kellős közepén van, hanem egy olyanban, ami egy viszonylag kihalt helyen, messze a forgalomtól, a város zajától.
2011. márc. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%
nem. Túl kemény alváshoz, és hideg is van.
2011. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
A lényeg a "merni" igén van... amúgy meg vihetsz magaddal hálózsákot, és mondjuk nyáron, amikor nincs hideg éjjel sem. Nos? :-)
2011. márc. 19. 20:14
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Ja nekem is ez lenne a fő problémám, mint amit az első leírt.

Én már játszani játszottam temetőkben éjszaka, de aludni még nem aludtam. Bár, ha lenne egy aranyos is házikó benne akkor simán, semmi akadálya.

2011. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sz..r időben? Aztán mit csinálnék egész este? Meg mi a fenének? Zsibbasszam a fenekem egész este valami hülye sírkövön fagyoskodva, aztán járjak egy hétig tíz percenkét pisilni, mert felfáztam, csak hogy bizonyítsam, hogy milyen fene bátor vagyok? Na neeeeee! :D
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem mernék, mert nagyon félek a kóbor kutyáktól. Volt egy nagyon rossz élményem. :(
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
76%
A halotaktól nem félek. Ők már nem tudnak bántani senkit.
2011. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Merni mernék, de nem akarok. De pénzért természetesen bevállalnám.:D
2011. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
83%
Hát...asszem akkor sem.
2011. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedül nem. De nem a temető miatt. A sima utcán sem éjszakáznék egyedül, egyszerűen mert akárhol levadászhat valami őrült gyilkos, vagy megerőszakolhatnak, akármi. Szóval nem a hulláktól félnék, hanem az élőktől...
2011. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Merni mernék de nem aludnék ott semmiféleképpen engem a temető mint hely nem vonz és kész nem látnám értelmét mi jó lenne nekem belőle. Amúgy a holtaktól nem félek épp azért mert holtak vagyis nem élők vagyis nem fog felkelni és megzabálni az agyamat. Ahogy előttem is írták az ilyen környékeken sok a kóbor kutya ezért inkább kihagynám de így nézzük nem aludnék kint szinte sehol a kutyák miatt de ha esetleg egy nagyobb csoporttal mennék akkor a kutya probléma is kilőve.Egyszóval mernék. 14/f
2011. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!