Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek őrangyalok?

Léteznek őrangyalok?

Figyelt kérdés
Hallott,/tapasztalt vki hasonlót? találkozhatok a sajátommal-ha van?

2013. jún. 13. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam,de tudom,hogy mindig velem van! :)

Ezt a szívedben érzed! :)

2013. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
remèlem igen!!! Segíthetne nekem!
2013. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
néha úgyérzem,ha létezik,akkor miért nem látom? nem tudna megjelenni,mikor kéne vele beszélnem? néha egy fontos beszélgetés életet menthet---én például azt akarom most tőle hogy beszéljen le valamiről: néhány napja elhatároztam,hogy eladom a lelkemet egy démonnak;tudom,hogy nem helyes,de valahogy vonzz az ,hogy a "tűzzel játsszak". nem tudom már mit akarok.,ha van őrangyalom,most igazán segíthetne!!!
2013. jún. 13. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:
engem egyszer elhagyott mert nem fogadtam el a segítségét -de később mégis elkezdtem érezni a jelenlétét. de már nem tudom hogy tudnék vele beszéni hogy segítsen :(
2013. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
basszus!,én LÁTNI is akarom,meg beszélni vele,érezni,hogy ott van! ha tényleg létezik de ezt megtagadja,akkor biztos valami jó oka van rá. talán hogy ne azért higgyek,mert látok....
2013. jún. 13. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Léteznek, nemrég láttam egy kb 3/4 órás videót róluk yt-n, emberek meséltek ilyen történeteket.
2013. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wzev15uVyEE

De keress még rá, h angyalok van még több ilyesmi videó is ahogy látom:)

2013. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én kisebb koromban kb 4 évesen leestem az ágyamról karácsony éjjelén és valami visszatett oda! Ébren voltam, de a szememet nem nyitottam ki, mintha valami azt akarta volna, hogy csukva maradjanak. Először azt hittem, hogy az apukám volt, de mikor kinyitottam a szemem, akkor szembesültem vele, hogy ő ott alszik az ágyán, sőt még horkolt is! Anyukám pedig éjszakás volt, mert egészségügyben dolgozott, a nővérem pedig csak 1 évvel volt idősebb nálam, ő aludt mellettem! Ekkor nagyon megijedtem, mondhatni sokkolt az egész! Nem is mertem elmondani senkinek és most is furcsa érzésem van miatta, ha visszagondolok. A mai napig bánom, hogy nem nyitottam ki akkor a szememet, rohadt dühös vagyok ez miatt! Nem nagyon hiszek semmi ilyen természetfeletti dologban, de ennek a részese voltam, így nem tudom nem elhinni. Sajnos ha ezt elmondom valakinek, akkor hülyének néznek, pedig erre akár az életemet is adnám, mert valóban így történt! Azóta nem történt semmi ilyen eset. Én ezek után azt gondolom, hogy léteznek, vagy nevezzük őket bárminek is, de akkor ott volt ez a valami és segített rajtam!
2013. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, léteznek! Azonban az égvilágon semmit sem "tesznek" érted, amíg szívből meg nem kéred őket valami dologgal kapcsolatban. Van, aki ezt sohasem teszi, és leéli az életét úgy, hogy fogalma sincs, milyen sok segítséget kaphatna ezektől a jó szándékú, jó humorú entitásoktól!

Ismerek olyat is, aki viszont napi szinten "kommunikál" velük. De látni, azt nem sikerült őket tudomásom szerint. Ami a legfontosabb az egészben, az a nyitottság, a bizalom, hogy sosem vagy egyedül, és ha baj van, kérhetsz támogatást, segítséget! Hogy ez működjön, fel kell adni némi "egot" és erősíteni kell magadat a hitben.

Számtalanszor fordul elő, hogy azt hisszük nagy a baj, és tagadjuk, hogy lenne bármi felsőbb intelligencia, -mert ha volna nem hagyná ezt-, és később jövünk rá, hogy akkor az a történés, a javunkat szolgálta?! Szóval kevesebb ítélkezéssel, több befelé figyeléssel, hálaadással és köszönettel fordulni minden reggelhez, minden új naphoz, és jó szándékkal nyitottan a világ felé fordulva kérni az ő támogatásukat a terveinkhez. Szerintem ahhoz, hogy ez működjön, nem kell látni őket!?

2013. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem találkozhatsz mert ő is egy szellem fajta (gondolom tiszta szellemek lehetnek) szerintem így van ,de ne halgas rám mert nem vagyok hívő . halgass a szívedre és lehetséges.

nemrég meghalt egy szerető rokonom , azóta érzem a jelenlétét. sok sikert!

2013. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!