Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthatott a barátom?

Mit láthatott a barátom?

Figyelt kérdés

Ez nem mostani eset, jó pár éves, csak eszembe jutott.

Szóval a történet annyi, hogy a barátom aludt éjszaka majd egyszer csak felébredt. Az oldalán feküdt és ahogy kinyitotta a szemét meglátott maga előtt egy csuklyás alakot, ekkor azon nyomban kivágódott az ágyból. Természetesen majd be kakkantott az ijedtségtől, gyorsan felkapcsolta a lámpát és szólt a szüleinek is. Alig tudott visszaaludni, természetesen lámpa mellett.


Én kérdezgettem őt:

-Mennyi ideig láttad az alakot?

-Úgy 5 mp-ig, amíg ki nem lökött az ágyból.

-Biztos hogy nem csak álmodtad az egészet és még nem álomképet láttál miután kinyitottad a szemed?

-Igen biztos, nem is álmodtam ilyet és azóta sem.

-Nem-e csak legurultál az ágyról, mert megijedtél?

-Nem, szabályosan mintha kilöktek volna erővel, még a falnak is neki vágódtam. (az ágytól úgy 2 méterre van a fal, voltam náluk)


Na ez az utolsó azért elgondolkodtató, ha álmodta volna csak, aligha csapódott volna neki a falnak.


Szerintetek?



2013. júl. 1. 20:34
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nem vagyok egy természetfeletti lények szakértő,de én speciel hiszek a szellemekben,kísértetekben.

Egyértelműnek tűnik,hogy ártó szándékú.

Azóta történt valami furcsa dolog ott?

Milyen a hangulat a házban,ilyesmi.

Nézz utána nem történt-e ott valami haláleset.

2013. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy tudjak válaszolni lenne pár kérdésem :

A jelenés kísértetszerű vagy hús-vér volt ?

Adott ki magából valamilyen hangot ?

Volt nála valami tárgy ?

Milyen volt a szeme ?

Volt utána a környéken haláleset ?

Az illető nemesi származású ?


OM

2013. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Olyan volt mint egy jelenés. Én nem mondanám sem szellemnek, sem hús vérnek. Nem volt átlátszó. Olyan mint amikor a sivatagban az ember meglát egy pálmafát ami nincs is ott. De ettől még nem átlátszó. Csak na, ő nem képzelődött :D


Nem volt nála tárgy, nem volt hangja sem. A szemét nem lehetett látni, mert csuklyás alak volt, teljesen eltakarta.

Volt utána a környéken haláleset ? Nemtudom ezt már így megmondani,de a házban nem.

Az illető nemesi származású ? Teljességgel kizárható.


Azóta történt valami furcsa dolog ott? Néha történtek, de a jelenés nem tért vissza. Például az anyja ült a teraszon a széken és úgy érezte mintha hátrahúzta volna valami a széket, majdnem eldőlt vele.

Néha mintha lenne valami a lakásba, mintha lenne valaki a közelébe. De nagyon ritkán fordultak elő, nem gyakorisággal.

2013. júl. 1. 20:55
 4/15 anonim válasza:

1. vagyok


Milyen gyakorisággal történtek furcsa dolgok?

Vagy csak ez az egy volt?

Mert,ha nem történik rendszeresen,és már több éve volt a csuklyás eset,nincs olyan nagy probléma.

De megfontolandó lenne megszenteltetni a házat.

2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az egy egyszerű poltergeist . Bár a külseje nagyon hasonlít egy Halál Hírnökre .
2013. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem is a kaszás jutott egyből eszembe csuklya lévén, de abban nem "hiszek". De lehetett hasonló kinézetű, bár a világító szem, koponya stb. elmaradnak :D


"Mert,ha nem történik rendszeresen,és már több éve volt a csuklyás eset,nincs olyan nagy probléma. " Pontosan így van.


Hát szerintem sincs nagy probléma, de ha egyszer velem ilyen történne és akár visszatér akár nem, az azért mély benyomást tenne rám.

2013. júl. 2. 01:52
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
túl sok piát ivott vagy szedett valami szert...
2013. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom azt mondta, hogy nem álmodta, de szerintem igen és aztán leesett az ágyról.Azért került a falhoz, mert ÁLMÁBAN odafetrengett, aztán megálmodta azt hogy jön a csuklyás alak és lelöki őt!Vagy csak az egyik ismerőse trollkodott
2013. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sikítamacska ***** válasza:
16%
Rapteroidok , Rapteroidok mindenhol !
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
trollok trollok mindenütt!
2013. júl. 2. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!