Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz Bloody Mary legendája?

Igaz Bloody Mary legendája?

Figyelt kérdés
Én félek kipróbálni ezért kérdezem tőletek! Hátha valaki kipróbálta és még él! Csak normális válaszokat kérek és persze igazakat!

2013. júl. 12. 14:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%
mi kipróbáltuk nem volt semmi. igyál inkább egy bloody mary nevű koktélt, az igaz. mondjuk nekem nem ízlik:D
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló!
2013. júl. 12. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
én is kipróbáltam :) de velem se történt semmi :P
2013. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

1. ott a kereső

2. hányszor lett már elmondva, hogy NEM??

2013. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
heh. ha mond neked az valamit hogy barátnőm megidézte és a az a valami majdnem önkinyírásra sarkallta hát én igaznak találom :/ ...
2013. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Ja, a többi ezer emberrel aki idézgeti a legrosszabb az, hogy éjjel az apja pofonb****a...
2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gyémántlány ***** válasza:
85%

Egyik barátomnak meséltem, hogy hallottam ezt a legendát, ő pedig természetesen kipróbálta. Nem történt semmi.

Ha nagyon kíváncsi vagy, mi történik, akkor próbáld ki, de emiatt nem érdemes fönnmaradni. :)

2013. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Éjfélig fönnmaradni? Én minden nap fönt maradok addig.

És ilyen hülye városi legendákba nem kell/lehet hinni, mégis hogy gondolja valaki, hogy eljön érte, ha valamit beszél a tükör előtt? A 7 milliárd emberből kikeresi azt aki csinálta? És ha egyszerre 5 ezer ember csinálj egyidőben külön-külön? Akkor egy éjszaka alatt meglátogat mindenkit? És ha valaki foglyul ejti és megöli? Hm? Mielőtt bármit elhinnétek próbáljatok már meg gondolkodni, rossz belegondolni, ha tényleg ilyenek vagytok a valóságban is, mondjátok ti bármit bevesztek? (azoknak mondom aki hisznek benne)

2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dxeno ***** válasza:
100%
Haverom buliján takonyrészegen kipróbáltam. Nem volt semmi. Jó,fostam,mint az állat,meg reggel egy kis fejfájás,és másnaposság. Ez volt minden
2013. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!