Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a földönkívüli...

Mit gondoltok a földönkívüli és a természetfetti lényekről?

Figyelt kérdés
Ti hisztek ezekben? Olyan emberek akik természetfeletti erőkkel bírnak,ufók,vagy misztikus lényekben ti hisztek? Ha tudtok ilyen oldalakról akk azt szivesen megnézem. Minden normális válasz érdekel ezzel kapcsolatban!
2013. júl. 18. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért érdekel ennyire?
2013. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma láttam egy dokumentum filmet ami ilyen észlelésekről szólt,emberek akik azt állították h láttak ilyen dolgokat vagy ilyen régi legendákat is megvizsgáltak. Tudom h sokan hülyeségnek tartják hülyének nézik azt akik hisznek ezekben, én magam nem nagyon hiszek benne,vagy inkább nem tudom elképzelni h lehet léteznek,egyszerűen csak érdekel.
2013. júl. 18. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vannak olyan élőlények, amiket még nem fedeztünk fel vagy esetleg kihaltnak véltük. A bojtosúszójú hal is fennmaradt, pedig azt hittük kihalt.

Egyes elhagyatott vidékeken még mamutokról is számolnak be.Érdekes nem? pedig azért 10 ezer év ha azt nézzük nem volt olyan rég, lehet nem is haltak ki.

Számos legendában szerepelnek sárkányok. Lehet valódi hüllőről van szó. Pl. Kongóban óriási hüllőkről számolnak be a bennszülöttek.

De nézzük a tengereket: a mélység miatt nagy részüket nem is ismerjük. Simán megbújhatnak ott nagy élőlények. A középkorban fennmaradtak legendák és beszámolók tengeri szörnyekről. Aminek jó része kamu, de ott a Kraken, azaz az óriáspolip ami aztán meg is lett és elfogták.

Ajánlom neked ezt az oldalt, mert ez rengeteg ilyen lénnyel foglalkozik:

[link]

2013. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!,érdekes a mamutos feltételezés de lehetséges persze. Tengerek,óceánok mélyén ahova nem lehet lejutni vagy épp már lejutottak csak nem láttak semmi különöset még mindig lehet h vannak különleges élőlények amiket el sem tudunk képzelni.
2013. júl. 18. 20:38
 5/9 A kérdező kommentje:
A Kráken valójában létezett és el is fogták??
2013. júl. 18. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy miért lett olyan nagy divat az, hogy rengeteg pénzt fektetnek abba, hogy lejussanak az óceán legmélyebb pontjára...
2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Emberi dolog a kíváncsiság,van olyan akit ez érdekel van olyan akit más . És a tengerek,óceánok mélyén jobban megtudnak ilyen élőlények 'bújni' mint a szárazföldön.
2013. júl. 18. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a Kráken az az óriás polip, persze nem akkora mint egy hajó. Nem tudom mennyi a világrekord mérete ennek az állatnak, de itt egy 13 méteres példány, már az sem kicsi.

[link]

2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa értem. Hát ez sem kicsi az biztos..
2013. júl. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!