Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyikre van a legtöbb esély,...

Melyikre van a legtöbb esély, hogy léteznek?

Figyelt kérdés

Szellemek

földönkívüliek

Démonok



2013. júl. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem... Semmitek nincs, csak a nyamvadt kis téveszméitek, amivel az unalmas kis életeteket próbáljátok feldobni.

Nekem - el kell keserítselek titeket - nincs szükségem ilyenekre. :)

2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
evil, miért kéne neked bármit bizonyítanunk, te pofátlankodtál ide az ostoba véleményeddel, és kezdted osztani az észt, pedig nem mi tehetünk róla, hogy nem állnak szóba veled a lányok.
2013. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Tudnék neked linkelni, de miért ?

Majd 80 évesen rávághatsz az unokáid szájára, ha azt mondják "papa mindjárt meghalsz, és megszűnsz létezni" Te meg beszélheted majd akkor, hogy élsz még tovább is, de hiába. J ó tanáruk volt. Mindenki azt kap, amit akar, és látom te megakarsz szüni létezni.

2013. júl. 19. 14:04
 24/56 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan. Neked kéne bizonyítanod, hogy nem léteznek. Egyedül vagy, továbbá te kezdtél kötekedni. Kéne egy "Valóság" kategória is... Nem érdekelnek az autók...? Mehetnél inkább oda. De én kiszálltam, semmi kedvem veszekedni. Nincs igazad, csak a büszkeséged tart fent :D
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Van bizonyítékod hogy nem léteznek ? Ülj le fiam egyes.

24-ES! Maradj már még te voltál a legértelmesebb:)

2013. júl. 19. 14:06
 26/56 A kérdező kommentje:
25-ös bocsi
2013. júl. 19. 14:07
 27/56 anonim ***** válasza:
60%

Na látjátok milyen ostobák vagytok... Összekeveritek azt, hogy mi az igazság, azzal, hogy mi az amit igaznak szeretnétek hinni.

Szerintetek nagyon szar dolog lehet megszűnni a halál után, ezért tutira léteznek szellemek és ti is majd örök időkre kísértetek és bejártok a női zuhanyzóba... Hát elárulom gyerekek ez nem így lesz... :)

Másrészt ti állították azt, hogy vannak szellemek, nektek kell bizonyítani, én max ezeket cáfolhatom meg szépen sorban.

Az, hogy nincsenek szellemek nem az én állításom, hanem az alapfelállás, ugyanis akármerre is nézegetek itt az irodában sehol nem látok elsuhanó szellemeket...

2013. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Jajj majd te írodába vagy mi. Inkább a putriba mondják 24-en mit írjál.
2013. júl. 19. 14:13
 29/56 anonim ***** válasza:

Földönkívüliek biztos, hisz kizárt hogy az univerzumba csak mi lennénk.

Szerintem szellemek is léteznek, én legalább is hiszek bennünk, hisz több fura dolog is történt velem is és ismerőseimmel is e kapcsán..

A démon pedig ahogy az előzőekben is elhangzott a "gonosz szellem" :) szóval igen, szerintem a démonok is léteznek

2013. júl. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

"Szerintem szellemek is léteznek, én legalább is hiszek bennünk, hisz több fura dolog is történt velem is és ismerőseimmel is e kapcsán.."

Ja, ha fura dolog történt veletek egyszer kétszer, az egyenesági bizonyítéka a szellemeknek.

Ha meg büdöset fingik az ember, akkor tutira vannak démonok, mert angyalok nem hagynák ezt a kellemetlenséget, ugye?

LoL...

2013. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!