Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyikre van a legtöbb esély,...

Melyikre van a legtöbb esély, hogy léteznek?

Figyelt kérdés

Szellemek

földönkívüliek

Démonok



2013. júl. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Majd este fele mesélek.

Szkepti kuss!

2013. júl. 21. 14:24
 52/56 anonim ***** válasza:

Földönkivüliek:Igen szinte biztos hogy léteznek mivel ha a földön kialakult az élet akkor máshol is kikelett,már kiderítettük hogy a marson voltak óceánok,europán (hold) a jég alatt óceánok vannak,szóval szinte biztos hogy van élet máshol is.

Szellemek:Lehet hogy léteznek lehet hogy nem,mivel az univerzum csupán 30% van anyagból,a többi láthatattlan,így hát elképzelhető hogy halál után a lélek valamilyen formában megmarad,még nagyon gyerekcipőben jár e téren a tudomány.

démonok:wtf?hadjuk már a bibliát a biblia egy nagy baromság,démonok nincsennek,úgy ahogy istense és angyalok se.

2013. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:

Földönkívüliek:Biztosan léteznek a marson,a holdon,a plútón,a vénuszon és a szatúrnuszon.A plútón élnek az inteligensebb lények a többin csak ilyen csótány méretű állatkák.A plútón már 130cm magas lények is élnek és olyan a teknikájuk hogy nekünk ilyen 200 év múlva lesz.A plútón élő UFO-k pirosas fehéres színűek!

Szellemek:Van esély hogy léteznek de nem láthatóak csak azoknak akik nagyon sokszor látták pl. az anyukádat szellemformába is látod.Ha pedignem rokonod akkor láthatatlan csak hangokat ad.

Démonok:A szellemek,istenek,vámpírok és a vérfarkasok irányítója azaz az isteneket nem irányítja mrt a Démon=Isten gonoszabb formája.Szóval ha vannak szellemek 95% hogy van valaki aki őket irányítja azaz a Démon(ok). 3 Démon létezik(Nem 3 féle.Egyféle csak abból 3 példány)Nevüket senki sem tudja csak a szellemek és ők.De se a szellemek se a Démonok nem mondhatják el így ez még egy ideig relytély marad!

Szóval 1.Földönkívüliek

2.Démonok

3.szellemek

De szerintem mind létezik!

2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 sakes válasza:
Nagyban függ attól szellem alatt mit értünk.Az ember is két részből van a fizikai testéből és a szellemi alakjából.
2013. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Én az emberére.
2013. júl. 24. 21:48
 56/56 anonim ***** válasza:
Evil én is szkeptikus voltam egyépként ami most írni fogok az igazság:ha egy ember hisz istenben és egy másik a szellemekben na ez ugyan az mert isten létét se lehet bizonyítani és se a szellemkét na erre mit lépsz ha valaki jön ki a templomból akkor kezdesz neki pofázni hogy hehehehe ez hisz istenben itt meg hehehhe ez hisz a szellemekben na én anyád helyébe szájonvágtalak volna
2014. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!