Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis meddig akarják még...

Mégis meddig akarják még húzni a földönkívüli civilizáció létezésének bejelentését?

Figyelt kérdés
az amerikai,orosz stb.nagy hatalom vezetői mind tisztában vannak vele!azt mondják azért húzzák mert az emberek nem állnak rá készen!de egyre jobban félnek mindentől és nem lesznek okosabbak se szóval ha várnak 10-20évet semmivel nem lesz jobb a reakció!
2013. júl. 20. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Már megtörtént, csak MINDENKI LESZARJA!!! Mint mikor a kijevi videón a különös hangok hallatán mindenki úgy tett, mintha semmit se hallana, mert ugyanezt tapasztaltuk mi is kőszegen 1 éve, hogy ugyanezek a hangok hallatán mindenki a vállát rángatta, és mondták, ó biztos a főtéren munkálkodnak.. aha..leszarják, nem veszik tudomásul, mintha el lennének kábítva!!Csodálatos!!Mindenki transzban, és az a félelmetes, hogy ezt mind a szemünk láttára történik! Ha leszáll egy ufó, megnézik, majd sietnek tejért a bolba!!! [link]
2013. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint mégis bejelentették valamilyen formában nem? Azt mondod, ezen nagyhatalmak vezetői tisztában vannak a létezésével. Honnan tudod te ezt? Mert gondolom számodra ez már-már tény, mivel így írsz erről.
2013. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5%
linkeltem nektek, ott van a bejelentés.. hiteles személytől, semmi hibát nem látok benne, amúgy is nagy volt a valószínűsége annak, hogy valakik vannak rajtunk kívül..
2013. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Egy-egy hiteles személy mindig volt aki állította.Az orosz elnök is felszólította Obamát h jelentse be mert ha nem majd megteszi a Kreml!Ilyenek vannak,de úgy hivatalosan sajtóközleményben még nem történt meg!Hogy pl.kiállnak a nagyhatalmak vezetői és elmondják.Nem kell mindent csak h léteznek ennyi!
2013. júl. 21. 00:55
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Ti annyira, de annyira hülyék vagytok:(
2013. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
soha senkit nem fognak engedni sajtóközleményen ilyenekről beszámolni, hidd el, másoknak ez nem érdeke!!Legyél birka, tanulj, dolgozz, egy hangya vagy csupán a bolyban, adózz, és ne gondolkodj ilyeneken!Nemcsak a háttérhatalomnak az érdeke, hanem valószínüleg más homanoid fajoknak is az, hogy maradj transzban, és dolgozz, mint egy rabszolga a létezésedért, hogy életbe maradhass!
2013. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
mi vagyunk a hülyék? Szerintem meg azok a hülyék, akik fejüket a homokba dugva szolgálják a rendszert, és olyan alapvető logikát kizárnak, hogy ebben a jó méretes univerzumban egy sincs, amilyen élőlény az emberhez fogható lenne!Hát persze, a teremtés koronái..kollektívan tönkretesszük a földet is, de ilyen csodálatos teremtmény biztosan nincsen fényévekre se, mint az ember, mi? Ez olyan, mint egy tóban halként úszni, és nem hinni, hogy a szárazföldön élet van..
2013. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Már sajnálni se tudlak:(

Az univerzumban valószínűleg máshol is van élet, senki nem mondta hogy nincs, megint csak a ködösítés megy. Jellemző...

És a béna hasonlatok se fognak neked igazat adni.

Érvek és bizonyítékok kellenének. Sajnos itt egyik sincs.

2013. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A következő üzenet tökéletesen bemutatja, miért is nézi le mindenki a földönkívüli összeesküvés hívőket:


"Csak szánni tudlak téged de mindegy is,tipikus csökött agyú mondatai.Ha nincs bizonyíték nem is léteznek!Hány meg hány eset volt már amit így-vagy úgy elmeszeltek!Nem is lesz bizonyíték,nem fogják a kormányok majd levetíteni a tv-ben,a földön járt ufókat!Ugyan már zűr lepné el a földet ezért nem fogják hivatalosan közölni soha!De de nyugodtan mondogasd magadnak h nincsenek mert én nem láttam még!;) és ne írj vissza mert úgyse nézem meg egyből letörlöm!nem érdekel buta válaszod!"


Köszönöm kedves tomystar az üzenetet.

2013. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "ufo hívő",vallásos vagyok de ettől függetlenül szerintem nem csak a földön van értelmes élet!És ha attól nagy embernek hiszed magad h belinkeled az üzenetet hajrá!;) rajoskodj itt a gyk-n!
2013. júl. 21. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!