Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez? álom...

Szerintetek mi volt ez? álom vagy valóság?

Figyelt kérdés
újszülött babám nyöszörgött éjjel, félálomba kerültem, és gondoltam még nem kelek fel, hátha abbahagyja . de csak nyöszörgött ,nem hangosan, csak adott ki hangokat. fel akartam állni, de már nem ment, mintha olyan gyenge lennék, h. nem bírok, vagy mintha legalább 200 kiló lennék és azért nem megy. többször is próbálkoztam, majd hallottam, h. a nyöszörgés mozog, tehát valaki kiemelte a babát a kiságyból. kiáltani akartam, de nem tudtam. majd megint hallottam, h. vissza mozog a baba hangja a kiságyba, s kis idő után fel tudtam állni. a baba aludt . ugye álom volt csak?
2013. júl. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2013. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félálomban, vagy ha az ember nagyon kómás, hallhatja másmilyennek a hangokat.Például mikor néha tv mellett pihenek és már majdnem alszom,, van úgy, hogy amikor külföldi csatorna megy, az angol szöveget határozottan magyarnak hallom és még értelmes szöveg is kijön :)
2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2013. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olvastam róla most. hát érdekes . illik az esetre.
2013. júl. 26. 14:49
 5/6 anonim válasza:
100%
Félálomba voltál és egybe folyt a valóság az álmoddal. Tudni kell, hogy az álom is egy másik világ. Gyakran keveri az ember az ébredés után a valóságot az álommal és egybe folyik a kettő.
2013. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Azazehll válasza:
Velem is volt már ilyen. Hallod mi van körülötted de nem tudsz mozdulni vagy beszélni. Elég szar, lehet hogy csak a férjed vagy feleséged vette ki a gyereket az ágyból és tette vissza.
2013. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!