Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt valaki, aki TÉNYLEG...

Van itt valaki, aki TÉNYLEG idézett már szellemet?

Figyelt kérdés
Nem 13 éves kislányokra és az agyszüleményeikre vagyok kíváncsi, hanem aki valóban megpróbálkozott már a szellemidézessel, és szeretném ha leírná hogy történt-e valami. Köszönöm. :)

2013. júl. 27. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
42%
Nincs
2013. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Körbehugyoztam a szobát, és megjelent Consuela feltakarítani.
2013. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

még ha véletlen lenne is ilyen ember itt, neked ez mire lenne jó?

mit érnél el vele?

kiváncsiság??

mert kb ugyanolyan, mintha megnéznél egy komolyabb rémisztgetős szellemes filmet!

semmiben sem más.

max élőben jobban beparázol, és elfelejted, h nem csak abból áll, h megidézel vmit, v vkit, és ott kezddődik a probléma.

de a neten található baromságokból nem tudsz te semmit sem csinálni, mert az tényleg tinédzserek hülyítésére készült csak.

2013. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
így van, ráadásul szellemet nem is lehet idézni :)
2013. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Hát szellemet nem idéztem de volt egy érdekes élményem: A régi házukban (ami amúgy új építésű volt) éjszakánként mindig recsegéseket hallottam. Úgy voltam vele hogy csak a padló rossz. De akárhányszor kisgyerek koromban valami szexire gondoltam azonnal elkezdett nagyon hangosan recsegni a ház ,és nem csak a parketta ,az asztal is. Mindig is féltem abban a házban ,pedig soha nem láttam semmit ,és nyomasztó hangulata se volt a lakásnak. A szomszédlány egyszer átjött hozzánk és sírva rohant ki a házból az anyukájához ,rendszeresen csak a mi lakásunkban csapódott le az áram ,stb... Egyszer 14 évesen azt gondoltam hogy kommunikálni fogok a gondolataimon keresztül ezzel a szellemmel. (Bár magam se hittem el hogy léteznek szellemek) És minél tovább történt a kommunikáció (ami lazán annyi volt hogy ilyeneket mondtam hogy "Mit akarsz tőlem" meg hasonlók) annál hangosabbak lettek a reccsenések. Már a végén hangos robogások is jöttek a konyhából meg a szobámból is, anyám pedig felébredt és azt mondta hogy nagyon rossz álma volt. Ezt az álmot a mai napig nem mondta el. Miután elköltöztünk azóta egyszer sem volt ilyen. Én szeretném elhinni hogy ez csak egy szorongás volt vagy belemagyarázás de az hogy költözés után teljesen eltűnt minden furcsaság nem hiszem hogy véletlen volt. És azóta se történt ilyen ,már 6 éve.
2013. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BlackSword ***** válasza:
50%
Akkor megnyugtatlak utolsó... Szorongás volt és az agyad produkálta... Az emberi agy igényli az ingereket, és ha nem kap eleget, hát kreál magának... De nem csak hangokat, hanem illatokat is ha kell... Szóval nyugi, ha zavart, vagy féltél az csak annyit jelent, h nem vagy mentálisan sérült... Ők ezeket jobban viselik...
2013. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok értelmes kommentet.. Talán 1 kivételével. Nem akartam kipróbálni, csak kíváncsi voltam.
2013. júl. 28. 00:26
 8/21 macko123 válasza:
Én mar ideztem szellemet es utana erosen kezdett el fujni a szel es elegge paraztam.Keso este furcsa hangokat hallottam es azota igy vagyok :(( (Bocs csak nem tudok ekezeteket rakni)
2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
68%
Szia! Ne törődj az előttem írókkal, ha nem tetszik a véleményük. Én értelek téged, és a válaszom az, hogy én ebben élek. 13 éves vagyok,és tudom hogy nem ezt kérted, de nem is idéztem még szellemet. Keress rá a neten a spiritualitásra. Na én ebben élek. Keresgélj! :)
2013. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!