Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki idézett szellemet mit élt...

Aki idézett szellemet mit élt át, mi történt?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérnék...
2010. jún. 19. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát én még nem idéztem szellemet de nem is akarok mert a végén még hozzám ver valamit mint ahogy azt a szellemvadászokhoz szokott
2010. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem idéztem szellemet, de az egyik ismerősöm igen. Elmesélem amit nekem mondtak!


Egyszer az egyik ismerősöm és pár haverja szellemet idéztek a házukba. Először nem nagyon történt semmi de utána minden rossz történt. Egyszer éjszaka arra ébredtek, hogy valaki pakol a konyhában és amikor kimentek nyitva volt az összes szekrényajtó és pár tányér, pohár törött volt. Történt sok fura, megmagyarázhatatlan dolog (párat én is láttam mert pont ott voltam). Például az, hogy ketten voltunk azzal a sráccal a házban, utána kimentünk és tisztán emlékszem arra, hogy bezárta az ajtót de amikor mentünk vissza hozzájuk akkor nyitva volt. A kulcsot az óraládában tartották és nem ott volt hanem bent a szekrényen, de hát kulcs nélkül nem tudta volna bezárni kulcsra. Később annyi minden történt, hogy hívtak egy papot, hogy szentelje meg a házat.

Ez nem kamu mert mint mondtam én is láttam náluk dolgokat!

2010. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

17:23-as ez durva:D

Az annyi minden-ről tudnál még mesélni?

2010. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez tényleg elég durva...anyumék mikor még gyerekek voltak ők is idéztek és azóta is ott vannak abban a házba nagyon emlékezetes volt azt mondta és hogy soha nem fogja elfelejteni...:(
2010. jún. 19. 22:12
 5/9 anonim válasza:
becsapodott az ajtó
2010. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert hogy lehet szellemet idézni? Marhaság....
2010. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
hu . hagyma szag lett mikor büfögtem.mindenki úgy megijedt ,hogy elrohantak.
2010. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szellemidézésnél tudnikell h kit idézel, ha többen idézitek akkor mindenkinek ismernie kell a személyt, különben lehet hogy más jön át,elkell gondolnod az arcát, és valami idézős szöveget kell ismételned, általában ezek rövidek szoktak lenni, szoktak olyatis hogy feltesznek 1 ceruzát 1 pohárra, és kérik hogy mozgassa meg ha ittvan. Én 1x idéztem és semmi rendkívüli nemtörtént azóta, a ceruzás dolgot azért mondtam mert énis onnan tudtam h ottvan-e vagy nincs.
2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nah ezt hallgasd.

anyámék még régen idéztek szellemet. leültek az asztalhoz átis jött a szellem. de nem zárták be a kaput hanem csak ugy felálltak. az eggyik csaj elment fürödni. soha enm zárták be az ajtot kulcsra. és a kulcs eltünt. és a ugye gőz van a fürdőbe. a csaj benn volt sokáig. és betörték az ajtót ott volt ájultan a csaj. meg különs dolgok történtek. szval nem szabad szellemet idézni kivéve ha értesz hozzá. ennyi:) röviden és tömören:DxD

2010. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!