Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a szellemektől +...

Cintia1122 kérdése:

Nagyon félek a szellemektől + SlenderMan, Samara, nem merek egyedül kimenni sehova, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne nézz több ijesztő filmet, tereld el a figyelmedet
2013. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Slender Man-től nem kell félned, ő nem bánt senkit. Minden kedden átjön hozzám pókerezni csak az a baj, hogy folyton ő nyer. Ilyen pókerarcot még nem láttam, mint az övé. Mondtam is neki, hogy ez már arcátlanság.
2013. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Félj inkább az Érmelléki Kuglófembertől, és akkor nem fogsz Slender mantól meg a szellemektől :D
2013. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szilvásbuktát. Az nekem mindig segít.
2013. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Samara Morgan csak akkor bán ha megnézed a kazettát.
2013. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
94%

ki néz ma már kazettát???


Na, de a kérdésre is válaszoljak... Képzeld el, hogy nincsenek szellemek, és mivel nincsenek nem is tudnak bántani, szóval csak a fantáziád játszik veled... És képzeld el, hogy ez a valóság...


És ha már mindenáron ilyen filmeket akarsz nézni, akkor ne éjszaka nézd, és ne ez legyen az utolsó a elalvás előtt...

2013. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :)
2013. aug. 7. 15:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Samara így néz ki a valóságban: [link] Csak a színésznő van a képen,samara nincs rajta.És mielőtt bántana úgyis felhívna :)
2013. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Menj el éjjel egyedül sétálni a sötétben,olyan helyen,aki senki sem jár és probáld meg,hogy ne nézz hátra,csak lazíts...és ha ez sikerült,rájössz hogy mindezektöl nem kell félned...ha akarod nyugodtan próbáld meg,mert nállam bevált.Egy időben én is minden ilyesmitöl féltem,de az a séta után hallhatok akármit,vagy láthatok akármilyen filmet,már nem tudok félni töllük.
2013. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Gondolj sok szépre, szórakozz, ne nézz horrort, próbáld meg elterelni a figyelmedet valami viccessel, nyomtass ki egy Slendermanes képet, és az arca helyére rajzolj valami cuki arcot! Hidd el, ezek majd segítenek! ;)
2014. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!