Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érezted már, hogy nem vagy...

Érezted már, hogy nem vagy egyedül egy helységben?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy,hogy van még ott valaki,néha jó érzéssel tölt el,de akkor is félek,néha pedig betudnék golyózni a félelemtől,mert rossz érzésem van.

Ilyenkor vajon meg lehetne győződni róla,hogy jók-e megérzéseim?


2012. jan. 27. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztem néhányszor a munkahelyemen.

Éjszakás voltam egy szociális otthonban, és ott történtek fura dolgok.

Nem tudom, hogy szellemek, vagy mik voltak, de fura volt, az biztos.

Furcsa hangok, mintha kinyitották volna, aztán becsapták volna az ajtót, zörgés, kinyitódott a csap, pislogott a lámpa, meg ilyenek.

Pedig nem ott voltam, ahol a gondozottak aludtak, hanem jóval távolabb, tehát nem ők szórakoztak.

És olyan is volt, hogy bejött valami hideg fuvallat, amitől tiszta libabőr lettem.

Hogy szellemek voltak, vagy sem, azt nem tudom.

2012. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hű,a lámpapislákolás ismerős :S

Egyszer a villanykörténk is szétdurrant,minden ok nélkül.

Meg a figyelnek érzés...az sok sokszor kísér.

2012. jan. 27. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem amúgy.

Megmondom őszintén, volt olyan éjszaka, amikor magamra csuktam az ügyeleti szobát, és a fülembe tettem a zenét, úgy féltem, a sok nyikorgástól, leestek a dobozok, stb...meg amúgy is volt egy nagyon rossz érzésem.

Pedig ugye nem lehetett volna becsukni az ajtót, mert a gondozottaknak kellhet valami, de annyira féltem, hogy úgy gondoltam, kopogjanak, ha valamit akarnak, bár ez szabályellenes volt.

De simán volt nekem is ilyen, hogy úgy éreztem, nem vagyok egyedül, és ilyenkor mindig valahogy kirázott a hideg.

2012. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam érezni!Szinte minden nap, de inkább estefele!Meg amikor egyedül vagyok!
2012. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez részben csak enyhe üldözési mánia szerűség, ősi genetikailag az agyba rögzött félelem attól, ami nincs, vagy nem értünk, nem érzékelünk(sötétség).


Viszont múltkor elaludtam a buszon és emlékszem az álmom minden egyes percére, csak a sötétség volt és úgy éreztem(ennyire még sohasem éreztem), mintha figyelnének és emiatt állandóan felébredtem.(ébredés után 5-10mp-vel elmúlt ez az érzés) Kb. egy perc alatt vissza tudtam aludni minden alkalommal, még csak meg sem mozdultam, fáradt voltam.

Mikor megállt a busz leszállásnál azt vettem észre, hogy a hajam másik fele van elfeküdve és a fejemnek is a nem megfelelő oldalán érzem azt 'a kemény tárgyon elfekvés' érzését.


Hát kísérteties volt. (mindent átgondoltam, de magyarázat(még) nincs ezekre a furcsaságokra)

2012. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Antimod ***** válasza:
100%

Én nem szoktam érezni. Ugyan nem vetem el a "másik világ(ok)" létezésének elvét, de magam nem tapasztaltam ilyeneket.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem hát a konyhában. Kentem a zsíroskenyeret, és éreztem, hogy feláll a hátamon a szőr, amikor már a lehelletét is éreztem a nyakamon, akkor gyorsan megfordultam. Ott állt mögöttem anyósom.
2012. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen:$
2012. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézzetek hülyének, de én folyton érzem, a wc-n kicsit még zavar is. De nem hiszem hogy valóban itt lenne valami, csak a jelenlétét erzem, de ha ténleg ittvan, akkor is, fél éve ha bántani akarna megtette volna, szal vagy csk megfigyel, vagy véd.
2012. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nrrolli ***** válasza:
100%

Én most is érzem !

de lesz,,.m :D

azt hiszem Ő az

[link]

2012. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!