Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiváncsi vagyok hogy tényleg...

Gialia kérdése:

Kiváncsi vagyok hogy tényleg igaz e az az állitás hogy a boszorkányok csak 13 éves korban kapják meg az erejüket? Mert nálam vannak jelei csak azt nem tudom hogy akkor most ha betöltöm a 13 at tényleg boszi leszek mert konkrétan varázsolni nem tudok.

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, valóban létezik ilyen, de ahhoz meg kell majd felelni az avatáson.
2013. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miféle jelei vannak?
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
13 éves vagy? Akkor menekülj ettől a kategóriától!
2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mik a jelei?
2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Annyiban lehet igaz, hogy 13 évesen már picit felnőttebbé válsz. Varázslat nem létezik, mágia létezik. Ami a tudáson alapul. Elméleti, és gyakorlati tudáson. A mágia maga a bölcsesség. 13 évesen már elkezdhetsz komolyabban érdeklődni a téma iránt, én is akörül kezdtem el, habár fiatalabban már foglalkoztam gyertyamágiával, meg ilyenek (persze mindez hülyeség, csak ugyebár egy fiatal még nem jön rá - mármint a gyertyamágia) :)
2013. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, mert 10 évesen jön a bagoly a Roxfortból azoknak, akik tényleg varázslók/boszorkányok.
2013. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kicsi korom óta néha mostanában gyakrabban bevillan egy kép csak úgy bármikor aztán elfelejtem és a valóságban is látom ugyan azt a képet olyan mint valamiféle látomás meg nálunk mindig késik a busz szóval a 12:55 ös indulás helyett egykor indult volna és én hamarabb kiértem úgy negyven ötkor és már untam a várakozás

viccből azt mondtam hogy mindjárt jön a busz és ahogy kimondtam már gurult is felénk pedig nálunk ez lehetetlenség meg amikor most volt ez a csillag hullás egyedül akartam nézni de az öcsém folyton ott koslatott utánam és én azt mondtam neki hogy menjen be mert különben baja lesz csak kicsit megijeszteni akartam de ő nem ment be és nagyon csúnyát esett és még most is sántít meg egy csomó ilyen és ha félek ha ideges vagyok ha mérges amit mondok minden megtörténik és és furcsaságokat csinálok anélkül hogy akarnám és ezt nem tudtam hova tenni ez jutott először eszembe de nem is hiszek ezekben de most már kételyeim vannak azzal kapcsolatban hogy minden megmagyarázható mert szerintem nem lehet minden vagy ennyi minden a véletlen műve ezért kezdtem kutató munkába mert eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel de most valahogy felerősödött és a tetejébe majd februárban leszek 13 de anya se apa nem is szóval ők nem ilyenek mert először azzal nyugtattam magam ha tényleg vannak is ilyenek én nem vagyok ilyen mert nincs boszorkány vérvonalom

2013. aug. 21. 16:58
 8/16 A kérdező kommentje:
ez az első válaszolónak vagy annak szól aki tudja miféle avatáson kell részt venni??hol??mikor?? hol találok boszikat akik segítenének??
2013. aug. 22. 13:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezek megmagyarázható dolgok, de had ne kezdjem el. Amúgy is ilyen korban nehéz lenne megértetni veled, abból kiindulva, hogy hiszel az ilyen boszorkányos hülyeségekben, és nem érted a poént az első válaszában...

Ilyen nem létezik, fogadd el.

Nincs semmilyen beavatás, nincs, és nem is lesz erőd. Inkább készülj a sulira...

2013. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves gialia, az első jelenséget déja-vunek hívják. (látom, jó alapos kutatómunkát végeztél(na jó, nem gonoszkodok))


[link]


A magyarországi buszmenetrendet meg inkább Schrödinger macskájához tudnám hasonlítani, tehát azt sem tekinteném valódi bizonyítéknak. Sok emberrel van olyan is, hogy például eszükbe jut egy zeneszám és pont akkor szólal meg a rádióban, vagy egy ismerős jut eszükbe, aki pont abban a pillanatban fel is hívja őket telefonon. Nem hiszem, hogy ez boszorkányság műve lenne. Nem tagadom a létezésüket, sőt, kifejezetten érdekelne egy valódi varázslat, de realista vagyok, nem hiszem, hogy valaha is találkozok egy igazival. Sajnálom, de ez van, a veled megtörténtek teljesen hétköznapi dolgok, amik nap mint nap megtörténnek mindenkivel. :/

2013. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!