Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek boszorkányok, ördögök...

Léteznek boszorkányok, ördögök, vámpírok stb?

Figyelt kérdés

Hiszek bennük (persze gyerek fejjel), de szeretném tudni, hogy tényleg léteznek - e ilyenek! Még arra lennék kíváncsi, hogy léteznek -e jó tündérek akiktől kívánhatunk 3 dolgot,

de én csak 1-et kívánnék, de azt hogy varázsló legyek, mert akkor bármit megtehetnék! Szóval engem a mai napig érdekelnek ezek a dolgok!


Olyanok kíméljenek akik azt mondják hogy dehogy is te dilis vagy!



#létezik #boszorkány #ördög #érdekes lények
2013. aug. 31. 23:26
1 2
 11/19 anonim válasza:
63%
Hát figyelj szerintem van valóságalapja, mert mégis valakinek muszáj volt "kitalálnia" őket. Úgy értem szerintem ezek nem pattannak ki csak úgy valaki fejéből! :DD
2013. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az Érmelléki Kuglófember is létezik

Elviszi a rossz gyerekeket és utána megeszi!!!

2013. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
51%
De amúgy ezeknek a lényeknek csak van valami alapja. Gondolok itt esetleg valamiféle élményekre, tapasztalatokra. Nem hiszem, hogy egyszercsak úgy valakik hasra ütöttek, hogy: Na most akkor legyenek vámpírok pl...
2013. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
68%

13-as én kb ugyanezt mondtam..

11-es voltam

2013. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

DE. Pont így készülnek. Pl. Frankeinstein is, csak abban azért nem hisznek annyian, mert abszurd, hogy villamos energiával ilyen teremtményeket lehessen csinálni. A kérdezőnek pedig, ne higgy az ilyen dolgokban, mert ezután jönnek a horrorfilmek, a napokig tartó rettegés, a "mi van ha mégis...?", meg a "mi volt ez a zaj...?" és végül depressziós leszel, emiatt majd nem találod meg a helyed az életben, stb. A gyerekeket is hasonló miatt nem szabad túlzott sikerélményben részesíteni.

névte2en

2013. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem depressziós lesz, hanem paranoiás. Amúgy egy kis só generálta elektromossággal mozgásra bírhatók a levágott békalábak. Szóval a Frankenstein szörnye nem egy valószínűtlen valami. Csak olvassatok utána az ember-fejátültetős kísérleteknek, vagy nézzétek meg az orosz kutya- és majom-fejátültető műtéteket.
2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a témában kb. 4 féle ember van két táborban.


1.a, Keveset tud ezekről, és mivel Lugosi Béla (vagy Brad Pitt és Gary Oldman...vagy Robert Pattinson), a vasorrú seprűnyargaló meg a patás, vasvillás fazon a loony toonsból jut eszébe, ezért mondja, hogy dilis vagy.


1.b, Sokat tud a néphitről meg babonákról, és mivel a szkeptikusok véleményére ad, hogy csak bomlási folyamatok félreértése, hallucináció és rémálmok okozták az egész mizériát ami miatt "kitalálták" a vámpírokat meg a többit, ezért mondja, hogy dilis vagy.


2.a, Keveset tud, de nagyon hinni akarja, hogy vannak, mert tetszik neki az örök élet, örök fiatalság és szupererő + adonisz/afrodité vonzerő.


2.b, Sokat tud, kutató, és csak privát berkekben mesél, hangoztatja, hogy léteznek, de nem úgy, mint ahogy az emberek elképzelik őket (vagy majdnem úgy, és a filmekben, könyvekben, néphiedelmekben van valamennyi igazság).

2013. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek csak egy árva bizonyítákot nemtalálni erről.
2013. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
54%
Látom régebbi a kérdés de én azért válaszolok. Van valóság alpja hiszen gondoljunk csak bele.Itt vannak a táltos (ha nem tudná valaki mire gondolok keresen rá Kovács Magyar András -ra ő is az..) olyan mintha boszorkány lenne lehetséges, hogy régebben rá azt mondták volna, hogy boszorkány és megölik..mert éppenséggel az akkori emberek ezt gondolták...na de itt vannak a vámpírok nos ez onnan ered, hogy gondolom mindenki hallott már drakula grófról akit vámpírnak mondtak mert minden nap a teraszán reggelire közben elrendelte, hogy egy elég kegyetlen módon 2-3 embert végezzenek ki MINDEN nap és míg ő reggelizett nézte. Na és ebből a sztoriból lett a vámpír fogalom..hogy ebből mi igaz és mi nem, fogalmam sincs egyszer régen a történelem tanárom mesélte..jó tündérek..Hmm én talán Istent tartanám annak..és vérfarkasok, ördögök hát erre sajnos nem tudok mit mondani..ha még mindig érdekelnek ezek a dolgok a boszárkonyokról különösen tudnék még infókat adni..ha érdekelne valakit privi üzibe írjon és én elmodom amiket megfejtettem..(tudom most mindenki bolondnak gondol, de nem izgat mert a boszorkányos dolgom engem érdekelnek nem tehetek róla)
2014. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!