Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetett? Mi van a...

Mi történhetett? Mi van a házunkban? Segítséget kérek!

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk éttermben barátnőmmel, kicsit soká maradtunk, mert jó hely volt, így zárórára kitettek minket. Ekkor már 10 óra este elmúlt. Este mentünk haza (elkerülő autópálya egy szakazsát igénybe vettük), mikor elhúzott valami hangtalan gyors jármű mellettünk. Ránéztem a kilométerórára hogy emnnyivel mentünk, mire felnéztem, senki sem volt előttünk. Hozzáteszem, egyenes szakasz volt, forgalom 0, tehát hacsak nem 5 machhel emnt, nem tűnhetett el oylan gyorsan, hiszen csak egy másodpercre vettem le róla a szemem. Barátnőm semmit nem látott, ezért gondoltam fáradt vagyok, hálistennek balesetet nem okoztam. De itt nincs vége. Hazaérünk, beállunk az udvarra, nyitva hagytam a kocsit, míg bevittem a kabátot meg a szatyrot (előtte bevásároltunk). Megyek vissza hogy bálljak a garázsba, benézek, erre a Bentley utasülésére oda volt hányva! Nem is kevés. érdekes módon szagot nem éreztem, a barátnőm pedig előttem ment be, és nem volt sem beteg, sem részeg, sem semmi baja. Igen megijedtem, de gondoltam biztos a kutya volt, bemegyek a garázsba a súrolószerért meg a slagért (na nem azzal akartam kimosni a kocsit, csupán vödörbe akartam vizet engedni vele), erre leestek az acéldróttal fél éve felfogatott dísztárcsák. Visszaraktam őket, mire visszaérek a kocsi tiszta volt! Nyoma sem volt hányadéknak vagy egyéb maradványak. Megnéztem, megszagoltam, tiszta volt. Már kezdtem félni, azt hittem valamit bekevertek az ételbe, vagy hasonló. Alig ocsúdtam fel, párom sikolt, hogy menjek gyorsan. Egy döglött galamb volt a hálószobánkban! Ajtó, ablak zárva volt. Ma volt kint a rendőrség, nem találtak betörésre utaló jelet, orvosnál voltunk, elvileg mindketten egészségesek vagyunk, mentálisan is. Ma mr nem mertem dolgozni menni sem. Mindketten depressziósak lettünk. Valakivel történt hasonló? Tud valaki segíteni? Azt tisztázzuk, hogy egyikünk sem ivott, én mert vezettem, párom pedig nem szereti a bort. Kábítószerrel és gyógyszerrel soha nem éltünk. Még nem is dohányznunk.
2013. szept. 5. 21:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
hát ez elég durva!!! Remélem csak viccelsz,mert én elég parás tipus vagyok.
2013. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
19%
A házatokban semmi nincs! A fejetekben viszont van baj, nagyon nagy baj! Magyarul kicsit gyogyósok vagytok :D
2013. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szabadulj meg az autótól,el van átkozva. Pl nekem adhatod.
2013. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt itt nem valószínű hogy segítséget fogsz kapni.

Másrészt nekem ez a történet egyértelműen kitalált.

/Amúgy a galambra pl. lehet reális magyarázat./

2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg durva, de remélem megtudom magyarázni. Ahogy a gyorsan eltűnő autót hallucináltad a fáradságtól, úgy nyugodtan hallucinálhattad a hányást. A galamb nem biztos, hogy akkor repült be mikor az ablak nyitva volt, csak nem vettétek észre mikor elmentetek.
2013. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elmentetek, besurrant egy részeg tolvaj a házatokba. Vele együtt berepült egy galamb is, amit a tolvaj házőrző madárnak hitt, ezért gyorsan megfogta és kitekerte a nyakát. Az illető a garázsból akart ellopni valamit, de már nagyon részeg volt, és ott elaludt. Amikor hazaértetek, felébredt, és lehányta a kocsit, majd elbújt. De nagyon elszégyellte magát, hogy összehányta a kocsidat, ezért amíg nem néztél oda, gyorsan letakarította a hányást, majd kisurrant.


A gyorsan eltűnő hangtalan autót lehet, hogy a fáradság miatt képzelted oda, esetleg a hadsereg által fejlesztett szárazföldi lopakodó jármű volt.

2013. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Érmelléki Kuglófember újra lecsapott!

egész biztos hogy ő volt!

2013. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy kamukérdés, de HA és amennyiben nem, van rá magyarázat. Az a kocsi mégis lefordult valahol, amit nem vettél észre, vagy egyáltalán nem is tűnt el olyan gyorsan, csak az időérzéked becsapott. A hányásos dolog lehet valami hülye vicc is, a galamb dettó.
2013. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk is vannak megmagyarázhatatlan dolgaink. Mentünk hazafelé ketten vendégségből, egyszercsak leállt a Ferrari motorja. Még meg is néztem az órát, este 11 óra volt. Próbálgattam elindítani, de nem sikerült. Aztán hirtelen elindult magától. Utána már hazaértünk, kb. 1 óra alatt. Amikor megérkeztünk, láttuk, hogy a nyugati épületszárnyban ég a villany, de mi már régóta nem használjuk azt a részt, mert csak a személyzet jár ott, mi a keleti szárnyban használunk néhány szobát a biztonsági őr meg kívül kerül, ő sem lehetett. Kérdeztük a biztonsági őrt, aki éppen akkor ért oda hozzánk, hogy ki van ott, de mire odanéztünk, már nem égett a villany. A Bizt. őr nem járhatott arra, hiszen hatalmas a villánk. Ő is megerősítette, hogy már visszafelé tartott, nem látott senkit, a személyzet hazament, nincs a házban senki. Ekkor ránéztem az órára és hajnali 3 volt!

Mi történhetett a kiesett időben? Ki volt az épület nyugati szárnyában?


Hmmm... Hogy igaz-e mindez? Pontosan olyan igaz, mint a kérdező története.

2013. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bentley, mi. :D


Tanacsom: kevesebbet es szodaval.

2013. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!