Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért ne nézzek éjszaka (vagy...

Miért ne nézzek éjszaka (vagy éjfélkor) a tükörbe?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy sok faluban él az a hiedelem, hogy éjszaka, a sötétben nem érdemes a tükörbe nézni, és érdemes letakarni azt, mert állítólag átjáró egy másik dimenzióba/világba. Mennyire igaz ez, vagy csak félelemkeltés (úgy mint slenderman), mert ha igaz, akkor nem szeretnék éjszaka egy fura alakkal találkozni, vagy furákat tapasztalni. Ezt hallottam a falu öregeitől (Borsod megye).

2013. szept. 12. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ezért hívják Borsodot "Sötét Borsodnak".
2013. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 niggamaci ***** válasza:
megis miert tudnank atmenni egy masik dimenzioba egy egyszeru ember altal keszitett gyari tukron? :D ez hulyeseg ahogy van
2013. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2013. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát amióta én is láttam a Tükrök c. filmet azóta én sem merek éjjel belenézni. Van hogy ha kimegyek éjjel pisilni nem csukok nagy villanyt hogy ne zavarjam a többieket, kintről beszűrődnek a fények, de mikor mosom a kezem van hogy belepillantok a tükörbe hát el is kapom gyorsan a fejem, mert mi van ha valami szellem áll mögöttem és ott meglátom. Brrrrr... :)
2013. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én szinte egész nyáron mikor buliba készültem mindíg megnéztem magam este a tükörbe, sőt mikor hazajöttem akkor is belenéztem és semmi sem történt. volt hogy éjfél körül értem haza, mert technikai okok miatt elmaradt,akkor is belenéztem és akkor se történt semmi
2013. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én ha éjszaka felébredek és kimegyek a fürdőszobába pisilni akkor gyakran belenézek a tükörbe.. eddig még nem történt semmi ...
2014. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Atyám mennyi amatőr azért ne nézz a tükörbe éjfélkor, mert akkor már alvás van. hülye lennék azért fennmaradni éjfélig, hogy bamuljam a tükröt. bamulja csak nyugodtan, aki akarja, de ne csodálkozzon, ha reggelre karikás lesz a szeme.. :D
2014. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!