Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ártani akar? Mik a szándékai?...

Ártani akar? Mik a szándékai? Biztos, hogy szellem. Hogyan kezeljük, hogy ennél rosszabb ne legyen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal. Jó darabig nem merte elmondani, mert félt, hogy nem hiszem el, de kísért az anyja. Meggyőzödtem róla személyesen is, sokszor jelen van, szórakozik a villanyokkal, a függönyökkel, suttog, furcsa dolgokat művel, nem hagy minket békén. A családja is tisztában van az anyuka jelenlétével, de rájuk nincs úgy ráállva. Nagyon közeli kapcsolatban állt az egyetlen fiával halála előtt, ez lehet az oka? Mit akar? Mit csináljunk vele? Jelzem, a szakember kifordult a házból, másodszor be se mert jönni. A macska és a kutya is mindig jelez. Nem félünk tőle, de 2 év szellemházasdi elég volt nekem... főleg hogy aludni se hagy. Mit csináljunk?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT. Köszönöm.



2013. szept. 13. 10:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Érdekes.

A szakember miért fordult ki a házból? Nem az ő dolga lenne elküldeni a szellemet? :D Szerintem, hívjatok másikat, egyedül aligha boldogultok.

2013. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem tudta elküldeni, és a kedves anyós ráijesztett, ezért szaladt világgá :D

Nem tudom, már nem hiszek a szakemberekben, meg erre nincs valami sok...

2013. szept. 13. 10:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok valahogy beszélni hozzá szép szavakkal, meggyőzni, hogy miért nem jó így, hogy ebben a világban van.

Kovács-Magyar András ért a szellemelengedéshez:

[link]

2013. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Rendben van, de az efféle megnyilvánulásokat ki kellene bírnia, legalábbis szerintem. Viszont ha sikerülne egy tényleg megfelelő embert találnotok, akkor még talán azt is megtudhatnátok, hogy mit akar.
2013. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy halt meg?

Azon gondolkodjatok, hogy miért ragadhatott itt. Milyen lezáratlan dolgot hagyott hátra a fiával. Mit akar mondani?

Ha jól tudom, csak akkor mennek el, ha tudatták azt amit akartak.

2013. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Beszélni vele? Egy darabig működött, de már az se "nyugtatja" meg. Meg olyanokat csinál, hogy csak szidni lehet most már...

A fiával a lezáratlan dolog talán csak az, hogy nem nevelte fel, mert 9 éves volt a barátom, mikor ő meghalt. A halálának körülményei csúnyák, mert egy balesetben halt meg, közvetlen egy hatalmas veszekedés után a férjével. Az apósom hibásnak érzi magát a mai napig. De őt nem kísérti. Csak a saját fiát és engem. Talán engem nem néz jó szemmel?

2013. szept. 13. 11:28
 7/19 anonim válasza:
És mit csinál? Mindennap jön?
2013. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi anyós mindig szemmel tartja a fiatalokat!:)Na, a tietek igazán jól végzi a dolgát!


De komolyra fordítva a szót.Állítólag a hirtelen, tragikus körülmények között elhunytak gyakrabban "kísértenek", mert nem volt idejük felkészülni, nincsenek tisztában vele, hogy hová tartoznak, hogy mi történt velük, hogy ők halottak.

Na és persze a befejezetlen dolog is nyugtalaníthatja a lelket.Köthetik még ide félbehagyott dolgok, teljesületlen vágyak.Meg esetleg kedvenc tárgyak, vagy szokások is!

És nem mellesleg, az is lehet, hogy a mama békésen nyugszik, nem is ő csinálja a jelenségeket, hanem egy démoni lény, az ő "álcájában".Ez sem ritkaság.E mellett szól az is, hogy egy egyszerű halandó szellemétől nem valószínű, hogy megrettent volna a szakember, hisz miért lenne gonosz,ijesztő az anyuka?Valami más lehet ott.Démon, vagy rendkívül zavarodott lélek.

2013. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, ő jön mindennap, becsülettel, általában éjszaka, de nappal is tevékeny.


Az apósom szerint életében is...khm, idegbajos és gonoszkodö volt, így nem olyan kizárt, hogy megtartotta a tulajdonságait odaátra is. Démon? Na az mit akar errefelé?

2013. szept. 13. 12:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A démonoknak általában a megtévesztés, felforgatás, a céljuk.Az, hogy negatív irányba tereljék "sugallataikkal", cselekvéseikkel az embereket, mint pl viszályszítás, az okkultizmusra való inspiráció, tévképzetek, stb...Tehát valami, aminek negatív következménye lehet az érintettekre valamilyen közvetlen, vagy közvetett formában.Pl.Csörömpöl éjjel a "szellem".Nem tudsz aludni, másnap fáradtan kelsz és jól leszidod a párod, a gyereked, vagy a szomszédot, vagy nem tudsz figyelni és baleset történik, stb..
2013. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!