Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Zsaru magazin is leközőlte...

A Zsaru magazin is leközőlte : Paranormális tevékenységet figyeltek meg egy alföldi településen? Szkeptikusok, ehhez mit szóltók?

Figyelt kérdés

Mindíg felvetitek, miért csak átlagemberek látnak szellemet pl rendőrök miért nem ?


Tessék: rendőrségi ügy lett ebből a szellemtőrténetből és a Zsaru magazin is leközölte, hogy egy azstrállény rendet rak.


"Hetek óta szellemek járják az egyik tiszaburai házat. Az ügyben akkor a rendőrség is megszólalt, a Zsaru magazin jelenlegi számában pedig további részleteket közölnek a rejtélyes szellemről, akinek a fő ismertetőjele, hogy rendet rak."


[link]


2013. szept. 20. 13:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a Zsarumagazin cikkét mellékelted volna a kérdésedhez, nem a paranormál-ét.
2013. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"A hetilapnak most a helybéli K. Anita arról beszélt, hogy a szellem az egyik családban éjjel átrendezte a szekrényben a ruhákat, és elmozdította a bútorokat. De olyan eset is előfordult, hogy a család helyett főzött."

Az a család tud róla?


"Hetek óta szellemek járják az egyik tiszaburai házat."

"...arról mesélt, hogy amikor a rendőrök kimentek egy szellem járta házhoz,"

Hány ilyen ház van?


"„leesett egy üveg víz az asztalról egy szobában, ahol nem volt senki”". Tipikus. Üvegben vizet tartanak a szobában.


És miért nem érdekel senkit annyira, hogy odamenjen? Ha esély lenne arra, hogy igaz, akkor a rendőröknek nem a leeső üveg vízre kéne figyelniük, hanem többszörös kordonnal kéne körbezárniuk a települést az odaigyekvő kíváncsiskodó tömeg elől.

2013. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Zsaru magazin fizetős. Nem linkelhetőbe ingyé.


Bírtokháborítés és magánlaksértésért meg még ki tudja miért indúlt eljárás a szellem ellen.

2013. szept. 20. 18:14
 14/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a sötétben hangtalanul jár és csak a foga látszik, még nem szellem.
2013. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor legalább kelendő lett a magazin-- de szellemek azok nincsenek csak szélhámosok és bűnöző élők!
2013. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom lakik ott és megkérdeztem mi volt az, elmondta miket hallott és szerinte kamu volt.
2013. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A "szkeptikus" nem szitokszó, azt ugye tudod?
2013. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A rendőrség letartóztatta az Érmelléki Kuglófembert végül? :D

szkeptikuska vagyok nem tudok mit lépjek :$

2013. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
olyan jó hogy rátaláltam erre a kategóriára a GYK-n, mert komolyan nem nevettem két nap alatt annyit, mint most hogy ezeket a kérdéseket és a válaszait olvasom. Köszönöm nektek!:DD Így tovább!:D
2013. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam a magazinban, ez csakugyan az Érmelléki Kuglófember volt!!!

A rendőrség letartóztatta az Érmelléki Kuglófembert de még aznap este kiszabadult, megette a fogdaügyeleteseket és tele ment kuglófszarral a cella!

Sőt még a rendőrkutyát is elvitte és megette!

Most már komolyan tennünk kell valamit az Érmelléki Kuglófember ellen!

2014. márc. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!