Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Hihetetlen...

Loupsolitaire kérdése:

Mi a véleményetek a Hihetetlen c. magazinról?

Figyelt kérdés

Hiteles? Szórakoztató? Fantasy? Sci-fi?

Írjatok hideget-meleget, kíváncsi vagyok az általános megítélésére.



2013. márc. 4. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Atomjó ! Mindennap aszt olvason. Sokkal jobb mint a tudomány.
2013. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Inkább szkeptikus vagyok, de néha megveszem. A cikkek jórésze blődség, kitaláció, vagy a történtek nagyon erős kiszínezése, ugyanakkor szórakoztat :) Jól elvagyok vele, de nem kell komolyan venni. Ahogy a napilapokat, bulvársajtót sem.
2013. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de biztos jó lehet. :)


Celtillos

2013. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Hitelesnek nem hiteles, viszont szórakoztatónak szórakoztató.
2013. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nagyon érdekes sztorik vannak benne, najó, néhány eléggé ki van színezve, de az összes száma mindig megvan :D
2013. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, sok érdekes story van benni (bár ezek egy része ki van színezve). Engem az zavar néha kicsit, amikor bizonyos cikkek írói minden mögött valami titkot, természetfeletti dolgot vagy idegeneket látnak. Én hiszek ezekben de azért szerintem sem kell mindig, mindenhol összeesküvéseket látni.
2013. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kedvenc magazinom , ha tehetem megveszem mindig!
2013. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jómagam is írtam már cikket a magazinba, nem is egyszer.


Tudom, hogy ez az egyik legtöbbet eladott lap így az IPM, 3.évezred és Látkép is elkezdte jócskán majmolni a magazint, hogy több olvasóra tegyen szert.


A cikkek nagy része jó, ám azt tapasztaltam, hogy sokszor nem járnak utána annak valóságtartamának. Találkoztam olyannal, amikor egy már rég kiderült hoaxot(csalást) közöltek le a lapban vagy egy egyszerű urbanlegendset közöltek le.


Egyébként rendszeresen vásárolom.

2013. márc. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lilith1994 ***** válasza:
Szeretem. Általában jó dolgokat mondanak de van mikor nagyon ki színezik. Az is baj szokott lenni hogy egy könyvről vagy egy filmről írnak hogy ez meg az amikor egyértelmű hogy el sem olvasták vagy meg sem nézték. Múltkor a gyűrűk uráról és a Harry Potterről mondtak hülyeséget
2013. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok benne az érdekesség, de semmit sem szabad benne túl komolyan venni. A lap célja nem az objektív tájékoztatás, hanem a szórakoztatás. Bármit leközölnek hatásvadász, harsány címekkel, még ha nyilvánvaló kamu is.
2013. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!