Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek igaz ez a démonos...

Szerintetek igaz ez a démonos sztori?

Figyelt kérdés

Már nem bírtam ki, hogy ne kérdezzek rá!

Mielőtt bárki engem tartana butinak a kérdés miatt, kiemelném, hogy az itt leírtakat én hallottam egy rokonomtól, ki állítólag folyamatosan jár a médiumokhoz.

Ezt csak úgy említem. Nem tudom mennyire fontos itt.

A lényeg, hogy én nem hiszem el! Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is a következőről:

Egy hete voltam a rokonoméknál. A következőket mesélte nekem egy beszélgetés kapcsán. Még megemlíteném, hogy ő az ilyenekbe bele buzulva!

Egy démonról szól, ki elragadott egy nőt (ezt állítja).

Állítólag egy démon itt a Földön megbarátkozott egy lánnyal és megrontotta a magját (remélem ezt értitek).

Sokáig volt itt vele. Azt hiszem azt mondta, hogy egy évig. Majd egy nap hazament a lány és a férfi szeme, akiről ő nem tudta, hogy démon ... megváltozott.

A rendőrség se őt sem a férfit nem találta sehol!

Egy médium szerint magával ragadta!



Várom a véleményeket!



2013. szept. 24. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nehéz elhinni. Mármint, ha a rendőrség nem találta őket, honnan tudták meg, hogy 1. démon, 2. megváltozott a szeme aznap. 3. A démonok szerintem nem igazán tudnak materializálódni ilyen szinten, és az emberek megszállása sem megy úgy hipp-hopp, szóval ha esetleg a szemváltozás és eltűnés igaz is, és démon van a háttérben, akkor max. a csaj egy normális pasival jött össze, akit egy év múltán sikeresen uralma alá hajtott egy démon, majd eltűnt velük valahová, de ez azért messze nem így működik, és nem sok értelmét látom. :)
2013. szept. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A megszállásnál lehet, hogy történik ilyen.

De én felvetem azt a kérdést pluszba hozzá, hogy egyáltalán ő honnan tudja ezt ilyen hajszálpontosan?!!

Ráadásul honnan veszi, hogy átváltott a szeme?! Voltak tanúk...?!

Jó, ezeket csak zárójelben "" állítom, de millió kérdést lehet itt felvetni.

Azonban ez a megszállásos dolog nem kizárt.

Annyit tudok, hogy a nő állítólag keresztény volt és a pasi kezdettől foga nem ment be vele a templomba, hanem, amikor ő bement, akkor az kint megvárta.

Lehet, hogy a templombelieknél terjedt el....!


Na, mindegy, de az a lényeg, hogy hihetetlen!

2013. szept. 25. 06:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ez igazabb bármelyik légből kapott mesénél? Mi az, ami egyáltalán felveti benned ennek a lehetőségét?
2013. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pasinak más oka volt arra, hogy ne menjen be a templomba, pl. szülei is erősen hívők voltak és folyton templomba járt, rossz emlék, rossz tapasztalat, meglehet, hogy nem akarta, hogy a "fanatikus hívő közösség" beszippantsa (ha amiatt terjesztették el, hogy démon, mert nem ment be a templomba, akkor totál meg is értem, mert az tényleg nem normális bagázs), de még az is elképzelhető, hogy valamelyik előző életében templomban ölték meg, vagy a keresztények nyírták ki (pl. boszorkányság vádja), és emiatt nem mert bemenni (aki pl. megfulladt előző életében, az többnyire fél a víztől, legalábbis a mélytől, és a fulladásos haláltól, stb..)


Szóval ha van is ebben misztikum, messze nem annyi, mint amit az illető előadott neked. :)

2013. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4: Kevés a valós tény benne, de akkor is érdekes.

Bár, ha az első válaszolót átgondolom, akkor igaza van!

A templomnál pedig az előző életben c. dolog miatt pedig neked!

2013. szept. 25. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszéld rá a rokonodat a szappanoperákra!

Az is marhaság, de arra már csak legyintenek az emberek.

2013. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: :D Oké! De fölösleges. Évekig volt színész!
2013. okt. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!