Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megtörtént veletek szellem...

Megtörtént veletek szellem sztori?

Figyelt kérdés

Ne hülyeségeket írjatok, mert nem hülyeségből kérdeztem.

:)


2013. júl. 10. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Amikor nagypapám meghalt megállt az óra a konyhában és este, mikor a szüleim, meg a nagymamám beszélgettek a konyhában szétrepedt nagypapám kedvenc bögréje és tányérja egyszerre, aznap, amikor meghalt. Lehet, hogy csak véletlen, de ennyi véletlent egy napra...
2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:OOOO
2013. júl. 10. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két évvel ezelőtt ( sajnos a pontos dátumra szintén nem emlékszem) egy este éppen lefeküdni készültem. Az ágyam szorosan a falnál van, a sarokban, ugyanebben a szobában van a testvérem ágya is és ő már aludt. Bebújtam a takaró alá és már éjfél körül járt az óra, mindenki aludt csak én nem. Mivel írtam, hogy közvetlenül a fal mellett található az ágyam, kopogásra lettem figyelmes, mely a falból jött. 5-10mp-es szünetekkel újra ismétlődött. A sötétben mobilommal odavilágítottam testvérem ágyához, mert úgy gondoltam ő mozgolódik, de mélyen aludt. A kopogás tovább ismétlődött. Felkeltem az ágyból és kimentem a szomszédos szobába, ahol a szüleim ágya van és mindketten aludtak. Azt hittem valamelyikük fent van és a konyhában tevékenykedik valamit, ugyanis a fal másik oldalán ez a helyiség található. A kopogás tovább folytatódott, így fogtam magam és kimentem a konyhába. Fülemet a falhoz tettem, de érdekes módon a kopogást nem hallottam. Vártam és még mindig csönd volt. Visszamentem a szobámba és az ágyam mellett álltam, de nem hallottam semmit. Lefeküdtem ismét és alighogy letettem a fejem a párnára, a kopogás újra elindult. Már azt gondoltam, hogy esetleg valamiféle egér lehet a falban(lyuk az persze nincs sehol), de a kopogás egyre erősödött, gyorsult és átváltott dübörgésre, mintha a másik oldalról valaki teljes erőből a falat ütni ököllel. Ekkor már nagyon féltem és úgy éreztem, mintha lenne még valaki a szobában. Lehet ez már annak tudható be, hogy megijedtem, valami olyasmi érzés volt, mint amikor egyszer csak megérzi az ember, hogy valaki nézi és pont ránéz az illetőre, aki tényleg őt figyelte és tekintetük összetalálkozik. Magamra húztam a takarót és nagy félelem közepette, valahogy elaludtam...

Másnap reggel elmeséltem a történetet édesanyámnak és mamának, akik megmosolyogták a storyt és úgy gondolták, hogy csak álmodtam az egészet vagy képzelődtem. Ebben a pillanatban csengettek. Az ablakból látni, hogyha a kapuban megnyomja valaki a csöngőt. Kinéztem az ablakon, senkit nem láttam, de a csengő még mindig szólt. Anyukám kiabált a másik szobából, hogy ki az és válaszoltam, hogy magától szól a csengő. Ekkor Ő is és mama is odajött az ablakhoz és együtt figyeltünk. Ezután mama kiment a kapuhoz és pontosan mikor odaért, akkor maradt abba a csengetés...

Poltergeist, kísértet vagy valami egyszerűbb dolog? Tönkre ment a csengő? Nem, az azóta is jó és nem adott ki magától hangot. Nem tudom megmagyarázni.


A másik: Úgy 1 évvel ezelőtt egyedül maradtam a lakásban a kutyámmal hajnalban. Szépen kiültem a konyhára olvasni, majd mintha az előszobában sétált volna valaki, hallottam a lépteit. Senkit nem láttam, fel is ugrottam. Ezután rá 5 percre a kutya elkezdett ugatni a nagy büdös semmire, ki is nyitottam az ajtót, de megállt a küszöbnél és nézett körbe...

2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kkory cod ***** válasza:
28%
Egyszer egy éjszaka nevemet hallotam. aztán megkérdeztem hogy mi a neve. Azt mondta hogy Laci. Pont az volt a neve mint a fagyis bácsinak aki egy hete meghalt valami betegségbe.gondolkoztam gondolkozta... és megkérdezte: kaphatok egy gomboc fagyit? azt válaszólta hogy most sajnos nem. Ezután hallttam egy hangot, mintha valami vagy valaki kishűvitett volna a házbol. Késöbb elaludtam. Enny. Egyébként 4 éves voltam Ezért nem sz*rtam.
2013. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kkory cod ***** válasza:
23%

Amugy

csak vicceltem

2013. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem az történt, hogy, éppen indultam ki sétálni barátnőmmel, egyedül voltam otthon, a kutyánk hátul volt, a szél nem fújt, a barátnőm a ház előtt állt egy 10-15 méterre, az ajtó még kulcsra volt zárva és éppen a cipőmet, húztam mikor magától kinyílt az ajtó, úgy, hogy kulcsra volt zárva. ( megszokás, mindig bezárom a bejárati ajtót) Kissé megijedtem.
2013. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 B42 válasza:
100%
mikor meghalt a dédmamám ugyanaznap este mikor aludtam arra keltem föl hajnalban h valaki simogat és a nevemet mondja kinyitottam a szemem de nem volt ott senki sokan mondják h beképzeltem de a tesóm is érezte ő sem látott senkit. :s
2013. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 B42 válasza:
75%
olyan is volt monjuk az nem velem történt h mikor anyám megnézte elöször a kört kikapcsolt a tv-t elfordult aludni akart a távirányító ott volt az éjjelipolcon 1 két perc mulva visszakacsoldott a tv...
2013. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem olyanom volt hogy Kőszegen táboroztam a barátaimmal én egy szobába kerültem a két legjobb barátommal és amikor néztük a képeket a falon elment a villany és a képen mozogni kezdtek az emberek ezeket a barátaim is látták..mikor visszajött megnéztünk mindent hogy eltünt-e valami mikor az ablaknál voltunk azt vettük észre hogy frissen bele van karcolva hogy itt jártam.. Meg volt egy olyan hogy éreztem egy fuvallatot ami mintha átment volna rajtam..2-3 percel késöbb azt vettem észre hogy a földön fekszem és a barátaim pofozgatnak hogy keljek fel.. 12/L
2013. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez nem is olyan rég történt... Egyedül voltam otthon, egy pohár víz volt a kezemben,éppen kijöttem a konyhából egyenesen a nappaliba mentem, de fél úton valami kikapta a kezemből a poharat.Leesett a pohár és kiömlött a víz felkiáltottam hogy a p%csába és láttam hogy valaki bele lép a vízbe majd elkezd ide oda járkálni megkérdeztem hogy:Mi a francot csinálsz? de akkor eszembe jutott hogy egyedül kéne otthon lennem.De szerencsére pont mennem kellet és ott hagytam az egészet ahogy van.Mikor haza értem a tócsa már felszáradt és a pohár a helyén volt... Persze lehet hogy a tesóm közben hazajött és feltakarította, de ez rejtély marad.
2013. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!