Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges hogy...

Dávid19216 kérdése:

Szerintetek lehetséges hogy minden közép és modern kórban látott manó vagy stb. lény igazából egy földön tevékenykedő egyik idegen faj egyik példánya amit láttak és látnak olyan sokan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
sokan?SOKan??SOKAN????
2013. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látni és láni vélni nem ugyanaz. Hagyjuk már, hogy lassan a székek meg a sajtok is idegen lények...
2013. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
régi és modern KÓRBAN látnak ilyeneket, lehetséges tünet, igen
2013. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sokan láttak már a történelem során lényeket manókat figyelőt tündért stb amik szerintem idegenek csak a köznép valami mást lát bennük pl kitalálják 1 aproó valamire hogy az más faj legyen a neve manó amíg az valójában 1 ki méretű idegen olyan mint a chilei
2013. okt. 22. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit látnak? A delirium tremenses állapotokat leszámítva?
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a kérdező is túl van az esti borán.
2013. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezeknek a mondjuk úgy lény észleléseknek valahány %-a lehet hogy delirium tremenses állapot miatt vagy feltűnési viszketegség miatt történik de mind lehetetlen hogy egytől-egyig csak kitalálják hogy látnak valamit és amit látnak szerintem valamilyen idegen de ez csak az én hipotézisem
2013. okt. 22. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Charles Baudelaire válasza:


Templom a természet: élõ oszlopai

idõnkint szavakat mormolnak összesúgva;

Jelképek erdején át visz az ember útja,

s a vendéget szemük barátként figyeli.

2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nem tudom. mindenesetre érdekes, hogy amiket ma mi képzeletbeli lényeknek nevezünk, azokat régen nem kitalálták, hanem valóban látni VÉLTÉK, és onnan maradt fenn. tehát nem 100%-ig a képzelet szüleménye.


pl. a sellők. ma úgy tartjuk, hogy nincsenek sellők, és a régiek lamantinokat néztek sellőnek. viszont nekem kicsit hihetetlen, hogy egy ormótlan állatot szexi nőként írjanak le, és így benézzék. ennyire nem lehetett kanos egyik tengerész sem :D


vagy pl. a tündérek, manók, sárkányok... évszázadokon át KONKRÉTAN látták őket, és le is írták ezt, majd egyik napról a másikra csak mint legenda és fantázia emlegetik őket, amit csak úgy kitaláltak valakik. nem tudom...

2013. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
minden népnek vannak hiedelmei, legendái mítoszai. nálunk tündérek, máshol koboldok stb. az emberek régen is élénk fantáziával rendelkeztek ahogy ma is szeretik a vámpíros meg a sci-fi filmeket, csak mert szórakoztató.
2013. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!