Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy új mentsvár? (+videó)...

Egy új mentsvár? (+videó) Lehetséges, hogy az idegenek eljönnek idén? (lehetséges hogy ebben az évben lesz a nagy felfedés az idegen létére) (többi lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=62so62nyxro



Említi a szürkékkel kötött szerződést, és azt hogy a szürkék felfogják fedni magukat 2012-vagy 2013-ban!!!!


2013-ban lévő felfedésük hamarosan eljöhet nem?



-lehet hogy azért akarták a szürkék hogy mi fedjük fel őket,mert ők nem tehetik meg egy galatikus szerződés végett?????


Na mindegy, minden esetre érdes videó


2013. ápr. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmentem magamnak ezt a kérdést. Jót fogok kacagni 2014 első napjaiban, amikor ezt is ki akarjátok magyarázni.
2013. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemelfogult ***** válasza:

"lehet hogy azért akarták a szürkék hogy mi fedjük fel őket,mert ők nem tehetik meg egy galatikus szerződés végett?????"


Ezen nem tudom, hogy sírni vagy nevetni kell?

2013. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jézus :) ***** válasza:
2013. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ez igaz lenne belebukna minden kormány h eddig hazudtak, és anarchia lenne meg forradalom...
2013. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztakupoláját.
2013. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elég szánalmas az élete annak, aki a "szürkéktől" meg egyéb földönkívüliektől várja a megváltást.


Azért, mert ezzel átruházza a felelősséget. Az a mondanivalója, hogy mindegy, hogy én mit teszek az életben, mert úgyis "felettünk" döntenek majd valami galaktikus szerződéssel.


Szóval szánalmas.


Függetlenül attól, hogy vannak-e földönkívüliek vagy sem.

2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!