Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A nyuszim lehet hogy olyanokat...

A nyuszim lehet hogy olyanokat lát, amit mi, emberek nem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
a nyuszim sokszor megáll a szobám előtt (vagy más szobája előtt(, és néz befelé, pedig semmi, az ég világon semmi sincs ott. máskor meg néz a semmibe, ahol szintén nincs semmi és senki, majd morogva oda rohan. de egyzser még olyat is csinál, hogy lát valamit, aztán odarohan hozzám, mintha félne... mit láthat?

2013. okt. 31. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hangokat, környezeti zajokat hall. Kicsit jobb a hallása, mint nekünk.
2013. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

De aranyos :D

Az én nyulam is csinál hasonlót, a macskám pedig nem, szerintem a nyúl jobban fél a zajoktól, vagy ilyesm... az hogy morogva odarohan valahova, pedig lehet azért mert érez valami idegen szagot...

bár gondolom ez a válasz nem segít :D

2013. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a nyúl zsákmányállat ezért figyel minden apró neszre, a macska meg ragadozó .
2013. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
50%

2. vagyok


Tényleg... a nyúl áldozat, a macska pedig ragadozó, akkor igazam lehet, nem kell mindent egyből szellemre fogni :)


Nálunk olyan jól kijön egymással minden állat hogy el is felejtettem melyik ragadozó és melyikük evésre való :D

2013. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nyuszkód természetfeletti. Szólni kell sátánistáknak tegyék meg nagymesterükké. A nyuszkó hozza el antikrisztus, ahogyan a Szausz Parkba megvan írva
2013. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezen jót nevettem :DD
2013. okt. 31. 16:05
 7/13 Missi_Key ***** válasza:
a nyuszi be van oltva?
2013. nov. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Missi_Key ***** válasza:
am asztem a nyuszók csak simán lököttek, végülis anyira nem okos állat, szal nem fog túl logikusan viselkedni..
2013. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát a szükséges oltásokat már rég megkapta. de ő tényleg normálisan viselkedik, nem buta, épp ezért enm értem miért viselkedik igy
2013. nov. 1. 09:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ugyan ezt csinálja.
2013. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!